قاصدک 24

خرید گوسفند زنده از livesheep.co مرکز عرضه دام کشتار روز

اگر شما هم برای خرید گوسفند زنده دنبال سایت معتبر و خوب هستید یکی از مراکز خرید و فروش دام زنده در تهران لایو شیپ livesheep.co می باشد که انواع دام زنده شامل گوسفند، بره، گاو، گوساله، بز و ... را عرضه می کند. در این بخش قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با نحوه خرید اینترنتی گوسفند و بره زنده را خدمت شما کاربران عزیز توضیحاتی ارائه کنیم. برای کسب اطلاعات درباره قیمت، نژاد، سلامت دام و ... در ادامه با ما همراه باشید.

از کجا گوسفند زنده بخریم؟

بیشتر افراد زمانی که قصد خرید دام زنده دارند برایشان جای سوال است که از کجا خرید کنند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که لازم است شما چند نکته مهم را برای انتخاب جایی که قصد خرید از آنجا را دارید در نظر بگیرید. یکی از این موارد مربوط به مجوز فعالیت مرکز فروش گوسفنده زنده می باشد که بسیاری از مجموعه ها به صورت غیر رسمی فعالیت دارند. مورد بعدی این است که مطمئن شوید شما گوسفند و دام زنده مورد نظر را از دامدار یا یک مرکز کشتارگاه گوسفندان در تهران که محل مشخصی دارند میخرید. بسیاری از افراد که به عنوان دلال در این بازار فعالیت دارند هیچ جا و مکان مشخصی نداشته و تنها هنگام دریافت سفارش گوسفندان را از مراکز مختلف تهیه کرده و مشتری تحویل می دهند.


با در نظر گرفتن همچین مواردی شما یک مرکز خوب برای خرید گوسفند زنده پیدا خواهید کرد. البته لازم است بدانید که ما در اینجا به چند مورد معتبر که در سطح اینترنت فعالیت دارند اشاره خواهیم کرد. با این وجود خود شما می توانید تحقیق لازم را برای پیدا کردن یک کشتارگاه و مرکز عرضه خوب انجام دهید.

وزن گوسفند زنده

همانطور که همه ما میدانیم این روز ها هزینه خرید دام زنده بر اساس وزن مشخص می شود. یعنی می توان گفت وزن گوسفنده زنده قیمت آن را مشخص می کند. در رابطه با این موضوع قصد داریم به شما بگوییم که اگر یک مرکز معتبر با ذبح بهداشتی خرید کنید، مشکلی از نظر وزن هم برایتان پیش نخواهد آمد. بهتر است اطلاعات هر چند کمی درباره متوسط وزن گوسفند زنده داشته باشید تا در هنگام خرید مشکلی برایتان پیش نیاید. نیاد.

در اینجا یک موضوع مهم وجود دارد که آن هم مربوط به انواع نژاد گوسفندان ایرانی می شود. اکثر افراد درباره این موضوع اطلاعات کافی ندارند و همین مورد سبب می شود خرید موفقی نداشته باشند. توجه کنید که گوسفندان دارای نژاد های مختلفی در جهان هستند. هر نژاد ممکن است در سنین مختلف دارای وزن متفاوتی با سایر نژادها دیگر باشد.

در مراکز خرید و فروش دام کشتار دامداران نژادهایی اعم از: گوسفند افشاری، گوسفند مغانی، سنگسری، مهربان و کردی را به فروش میرسانند. این چند مورد که نام بردیم جزو بهترین نژاد گوسفندان گوشتی در ایران محسوب می شوند.

به طور کلی گوسفندان در چهار دسته قرار میگیرند که شامل: گوسفندان شیری، پشمی، گوشتی و پوستی هستند. در بین این موارد وقتی قصد خرید برای ذبح و قربانی کردن داریم باید گوسفند گوشتی را انتخاب کنیم که نسبت به سایر نژادها گوشت بیشتری دارند.

دام زنده شهرداری تهران و کرج

همشهریان عزیزی که قصد دارند از میادین اقدام به خرید دام زنده شهرداری تهران و کرج کنند می توانند به نزدیکترین میدان دام و کشتارگاه محل زندگی خود مراجعه کنند. لازم است بدانید که کشتارگاه و میدان دام در مناطق مختلف مشخص شده است و هر کسی می تواند از هر کدام از آنها خرید کند. در میدان دام شهرداری انواع دام زنده برای کشتار روز و پرواربندی وجود دارد که توسط افراد مختلف خرید و فروش می شود. مواردی که می توان در این میدان ها پیدا کرد شامل موارد زیر هستند.

  • گوسفند زنده
  • گوساله زنده
  • مرغ و خروس زنده
  • بوقلمون زنده
  • شتر
  • بز و بزغاله
  • بره
  • گاو
  • شترمرغ
  • و ...

در صورتی که می خواهید هر کدام از دام های مشخص شده در بالا را بخرید تنها کافیست به یک میدام دام در نزدیکی محل سکونت خود مراجعه کنید