بلیط هواپیما

چه چیزی سامانه پیامک انبوه را به یک ابزار عالی بازاریابی تبدیل می کند؟

در جهان امروز که همه چیز به سمت دیجیتالی شدن میل میکند بازاریابی دیجیتالی هم به دلایل مزایایی که به همراه  دارد به جزء لاینفک کسب و کار ها تبدیل شده است.  ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یکی از این ابزارهای پرقدرت و بی بدیل در بازاریابی دیجیتال است اما چرا؟ سامانه پیامک انبوه چرا در بازاریابی دیجیتال موفق و موثر است؟

تعامل مستقیم

دستگاه تلفن همراه یار همیشگی همه مردم شده است  و تقریبا درصد زیادی از زمان خود را به انجام فعالیت های مختلف با موبایل اختصاص میدهند پس چه ابزاری بهتر از آن را می توانید بیابید که در مرکز توجه مخاطبانتان باشد. ضمن اینکه تلفن همراه کاملا شخصی است و ایجاد ارتباط از طریق آن حس خاص بودن را به دریافت کننده های پیام منتقل می کند که چنین چیزی در آگاهی از برند و افزایش اعتماد و وفاداری مشتری به  برند شما اثرات فوق العاده ای دارد.

موفقیت بالا

از مهم ترین مزایایی که در وصف سامانه پیامک انبوه تبلیغاتی شمرده می شود، نرخ باز شدن بالای پیام های متنی است. حدود ۹۸ درصد از پیام های متنی ارسال شده توسط کاربران باز می شود و از این آمار هم ۴۸ درصدشان پیام را در دقایق اولیه دریافت می خوانند که این میزان در مقابل دیگر روش های بازاریابی مانند ایمیل هم قابل مقایسه نیست و چه چیزی از این بهتر.

زمان

زمان دُر گرانبهایی است که استفاده بهینه از آن باعث می شود که بالاترین بازدهی را در انجام کارهای خود داشته باشید. حال فکرش را بکنید برای ارتباط با حجم گسترده ای از مخاطبان و مشتریان خود به صورت حضوری یا از طریق تبلیغات های محیطی چقدر باید زمان صرف انجام کارها و هماهنگی های لازم بکنید اما پیامک های انبوه این امکان را به شما می دهند که پیام تبلیغاتی خود را در کسری از ثانیه و در زمان تعیین شده به گوش مخاطبان خود برسانید. این ابزار فوق العاده باعث می شود که بُعد زمان منجر به محدودیت شما نشود و اگر بخواهید یک فراخوان فوری را به گوش مخاطبین خود برسانید،  سامانه پیامک می تواند بهترین گزینه روی میز باشد.

هزینه

طبیعی است که هر کسب و کاری برای بازاریابی میزان بودجه مشخصی را اختصاص می دهد و سامانه پیامک انبوه هم از این جهت که نیاز به هزینه های بالا ندارد برای صاحبان مشاغل یک ابزار بودجه پسند تلقی می شود. بعلاوه با توجه به اینکه میزان موفقیت پیامک های انبوه بالاست و اهداف تجاری تعیین شده را محقق می سازد، به اصطلاح سرمایه شما را از طریق فرصت های فروشی که ایجاد می کند، بازگشت می دهد.