بلیط هواپیما

اینترنت پرسرعت برای سرخطی بورس را از کجا تهیه کنیم؟

استفاده از اینترنت پر سرعت برای سرخطی در بورس و فرابورس می تواند با فاصله زیادی شما را  نسبت به دیگر متقاضیان خرید و سرخطی زدن نماد ها جلو اندازد. همانطور که می دانید کیفیت و سرعت اینترنت شما در کنار سرعت عمل بالا از مهم ترین فاکتورها برای خرید و یا فروش سرخطی در اولین لحظات باز شدن بازار بورس هستند.

راهکار دسترسی به اینترنت پر سرعت بورسی استفاده از سرور مجازی بورس است که در ادامه به امکانات این سرورهای قدرتمند اشاره خواهیم کرد. اگر هم عجله دارید برای خرید سرور بورس می توانید به سراغ شرکت توشن به آدرس www.Toshan.net بروید.

 

سرور مجازی بورس با اینترنت پر سرعت

سرور مجازی بورس یا سرور بورس یک کامپیوتر قدرتمند و 24 ساعته روشن است که به شما این امکان را می دهد تا از هر نقطه ای از ایران بتوانید با سرعت اینترنت بسیار بالا، در بازار بورس فعالیت کنید.

از آنجا که با زیر ساخت و امکانات فعلی، امکان ارائه اینترنت پر سرعت در داخل کشور با سرعت محدودی میسر است، اینترنت پر سرعت و با کیفیت را می توان تنها در مراکز داده یا دیتاسنتر ها پیدا کرد، برای اتصال و استفاده از این اینترنت شما می توانید یک سرور بورس را خریداری کنید و سپس از محل سکونت و یا کار خود به راحتی به این سرور متصل شوید و از اینترنت پر سرعت آن برای کارهای مختلف و روز مره استفاده نمایید.

شرکت توشن ارائه دهنده انواع سرور مجازی بورس ایران می باشد. این شرکت با تکیه بر دانش های روز و با استفاده از فناوری های جدید که از کشور های اروپایی وارد شده است، اقدام به ارائه سرعت اینترنت تا ۱۰۰۰۰ مگابیت بر ثانیه یا 10 گیگابیت بر ثانیه می کند. در تصویر پایین نمونه تست سرعت اینترنت سرور بورس که از شرکت توشن تهیه شده است را می توانید مشاهده کنید.