بلیط هواپیما

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا فیلتر

با توجه به تعداد و تنوع بالای برندهای دستگاه تصفیه آب در ایران، انتخاب بهترین نوع تصفیه آب خانگی مناسب با محل زندگی امری سخت بوده و خرید دستگاه تصفیه آب را برای مصرف کنندگان دشوار نموده است. همان طور که می دانید برند یک دستگاه نشان دهنده ی کیفیت آن می باشد. در این مطلب به شما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی را معرفی می کنیم تا بتوانید به راحتی بهترین برند آب تصفیه کن را خریداری کنید و از کیفیت عملکرد آن مطمئن باشید.

معرفی برند تصفیه آب مینروا

تصفیه آب خانگی مینروا Minerva تایوانی، از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب در بازار ایران است که توسط نمایندگی معتبر شرکت مینروا فیلتر عرضه و به فروش می رسد. که در ادامه به معرفی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی با مارک مینروا می پردازیم:

دستگاه تصفیه آب مینروا در چهار مدل پر فروش و اصلی زیر تولید و عرضه شده اند که همگی از سیستم اسمز معکوس  Reverse Osmosis System بهره مند هستند :

·            آب تصفیه کن 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا مدل Minerva RO8_O2PLUS

·            آب تصفیه کن 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا مدل Minerva RO7_ALKALINE

·            آب تصفیه کن 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا مدل Minerva RO6_50G

·            آب تصفیه کن 8 مرحله ای یو وی دار فرابنفش مینروا مدل Minerva RO8_UV

سیستم اسمز معکوس بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی و کاهش املاح آب می باشد که دارای تاییدیه بهداشت جهانی NSF و گواهی بین المللی کیفیت آب آشامیدنی Water Quality است. این سیستم تصفیه آب حرفه ای توانایی حذف املاح مضر موجود در آب آشامیدنی تا یک ده هزارم میکرون را دارد.

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

کامل ترین مدل اسمز معکوس برند مینروا Minerva، دستگاه هشت مرحله ای اکسیژن ساز مدل Minerva RO8_O2PLUS می باشد. این دستگاه 8 مرحله ای دارای یک پمپ تایوانی اصل و مخزن ذخیره تحت فشار 12 الی 16 لیتری است که آنتی باکتریال می باشد و در صورت قطع آب و برق نیز  آب آشامیدنی تصفیه شده را در اختیار شما قرار خواهد داد. قطعات درجه یک، فیلترهای کربن گیاهی، فیلتر ممبران آمریکایی 13 لایه از دیگر مزایای دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا می باشد.

عملکرد آب تصفیه کن 8 مرحله ای مینروا به این شکل است که آب با عبور از فیلترهای مراحل اول دوم و سوم،  املاح درشت نظیر شن و ماسه و گل و لای و رسوبات بزرگتر از 5 میکرون و مواد شیمیایی خود مثل کلر را از دست می دهد. مهم ترین بخش تصفیه آب در فیلتر مرحله چهارم رخ می دهد. ممبران اسمز معکوس میلیون ها بافت و منافذ ریز دارد که  تمام املاح مضر و ریزتر از 0,0001 میکرون را از آب آشامیدنی حذف و سختی آن نیز تا زیر 100 کاهش پیدا می کند. فیلتر پست کربن خطی در مرحله پنجم بو،طعم و رنگ آب را بهبود می دهد. در مرحله ششم فیلتر مینرال معدنی ساز مینروا، املاح معدنی مفید مثل کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات را در آب آشامیدنی حفظ می کند. سپس در هفتمین مرحله فیلتر یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی با افزایش سطح ph موجود در آب آشامیدنی، میزان اسید موجود در آب را کاهش می دهد و با نگهداری سطح ph آب بین 7.5 الی 9، به آن خواص قوی آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی خواهد داد.

فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز در دستگاه های مینروا در مرحله ی آخر با شکست ساختار مولکولی آب به افزایش سطح اکسیژن می پردازد و خواص مفید بسیاری برای سلامت بدن انسان به وجود خواهد آورد. یکی از این خواص هیدراته نگه داشتن بدن در طول روز است که باعث شادابی و سرزندگی انرژی زیاد و جلوگیری از خستگی زودرس است. دیگر مزایای این فیلتر تصفیه آب، این است که باکتری های مضر موجود در آب لوله کشی شهری تصفیه و حذف می شوند تا بهترین کیفیت آب آشامیدنی تایید شده توسط سازمان های بین المللی در اختیار شما قرار گیرد.