آروا پرشورتر از همیشه در بیست و دومین نمایشگاه صنعت


آروا پرشورتر از همیشه در بیست و دومین نمایشگاه صنعت

نمایشگاه بین المللی صنعت در روزهای شنبه 9ام تا سه شنبه 12 مهر ماه 1401 مصادف با 1 تا 4 اکتبر 2022 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه هر ساله برگزار می شود و در ایران یکی از بزرگ ترین اتفاقات مربوط به حوزه صنعت به شمار می رود. البته به دلیل دوران همه گیری کرونا، نمایشگاه صنعت در 1400 برگزار نشد.

در این نمایشگاه صنایع مختلفی مانند ژنراتور، کمپرسور، ابزارآلات، ماشین آلات، تصفیه کننده های آب صنعتی، رکوردر صنعتی، تجهیزات هیدرولیک، قطعات تفلونی، ورق و قطعات استیل، قطعات یدکی، دستگاه های اندازه گیری، اپتیک و تصویربرداری دیجیتال، فیلترها، بردهای الکترونیک و غیره در حضور داشتند. شرکت ابزار آروا به عنوان بزرگ ترین شرکت تولید کننده انواع ابزارآلات خانگی و صنعتی نیز در این رویداد حضور پر شوری داشت.

آروا بزرگ ترین شرکت تولید کننده ابزار ایران


اینورتر های جوشکاری آروا

آروا در سال 1393 به شکل رسمی کار خود را آغاز کرد و با گذشت زمان، گسترش یافت و با وسعتی به بزرگی ایران و در تمامی استان ها، دارای نمایندگی ها و شعب مجاز می باشد و علاوه بر اینها اشتغال زایی و کارآفرینی صورت گرفته است.

شرکت آروا ابزارآلات خود را در کارخانه ای به مساحت بیش از 15 هزار متر مربع تولید و توزیع می کند. این شرکت هر ساله توانسته است با ارتقای سطح کیفی محصولات و خدمات خود در سراسر کشور روز به روز نام آورتر و شناخته تر شود. آروا افتخاراتی از جمله تندیس طلایی رضایتمندی مشتری و تندیس برترین برند در حوزه ابزار را در سال های 1399 و 1401 در کارنامه خود دارد.

شرکت ابزار آروا با تولید اینورترهای ساخت ایران در سال 1399 عنوان آقای اینورتر را به خود اختصاص داد و همچنین با برگزاری طرح تعویض اینورتر جوشکاری در سال 1401 تحولی بزرگی در صنعت ابزار و اینورتر ایجاد کرده است. این سازمان با انتخاب شعار آروا ابزار موفقیت در تلاش است که در مسیر موفقیت در کنار تمامی مشتریان خود باشد.

غرفه آروا در نمایشگاه صنعت تهران