برترین برند های فن کویل در بازار

برندهای داخلی و خارجی متعددی در زمینه ساخت سیستم های تهویه مطبوع فعالیت داشته و این محصولات را در مدل های متنوع به مصرف کنندگان عرضه می دارند. بدیهی است که قدرت فن هوادهی، کیفیت قطعات، راندمان دستگاه و مدت زمان و اعتبار گارانتی در برندهای مختلف با هم متفاوتند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم برترین برندهای فن کویل در بازار را مورد بررسی قرار داده و نکاتی را درمورد نحوه کارکرد، انواع مدل ها و خرید یک محصول با کیفیت بیان کنیم. برای آگاهی از مشخصات این محصول و تهیه کالای مرغوب و مناسب نیازتان بهمراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش گسترده، تا انتهای مطلب با دماپویا همراه باشید.

نحوه کارکرد فن کویل

بطور کلی فن کویل از سری سیستم های تهویه مطبوع بشمار می رود که از یک فن دمنده هوا و کویل تشکیل شده و قابلیت کارکرد دوگانه سرمایشی و گرمایشی دارد و در انواع مدل ها با ظرفیت های متنوعی ساخته می شود. برترین برندهای فن کویل در بازار فیلترهای تهویه هوای چند لایه و مرغوب در این دستگاه ها تعبیه می کنند که علاوه بر تامین سرمایش و گرمایش، از ورود دود و آلاینده های شیمیایی به محیط جلوگیری کرده و هوای داخل را تصفیه می کند.

کارکرد فن کویل نیز به این صورت است که در سیستم سرمادهی، هوای گرم توسط فن از اتاق گرفته شده و با گذشتن از سطح سرد کویل، خنک می شود. این هوای خنک به محیط وزش می شود. این دستگاه برای تامین آب سرد مورد نیازش، به چیلر متصل می شود. چیلر طی یک فرآیند دمای آب را کاهش داده و به صفر می رساند. آب سرد توسط پمپ به داخل کویل تعبیه شده در فن کویل جاری شده و به چرخش در می آید. بهترین برندهای فن کویل در بازار از فن های قوی در داخل دستگاه استفاده می کنند. این فن ها با عبور هوا از سطح سرد کویل فضای ساختمان را خنک می سازند.

در فصول سرد، آب گرم مورد نیاز کویل با اتصال به موتور خانه یا پکیج تامین می شود. آب گرم از طریق لوله های ورود از موتور خانه وارد کویل شده و با چرخش در آن بدنه کویل را داغ می کند. سپس فن به کار افتاده و با دمیدن هوا از سطح گرم کوئل، هوایی گرم به محیط وزش می کند. وبسایت فروشگاهی دماپویا این امکان را فراهم کرده تا شما مخاطبین گرامی انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی از برترین برندهای موجود را مشاهده کرده و مشخصات فنی هر مدل را مطالعه فرمایید و بعد از مقایسه برندها، برترین کالای مناسب را انتخاب و خریداری کنید. با توجه به نوسانات قیمت در بازار، همچنین می توانید برای مشاوره بیشتر و اطلاع از قیمت های روز بازار با شماره تماس ذکر شده در صفحه اول سایت، تماس حاصل فرمایید.

انواع مدل ها از لحاظ نصب فن کویل

از لحاظ نوع نصب این سیستم های تهویه مطبوع در انواع سقفی، دیواری، زمینی و کاستی طراحی و تولید می شوند. مدل های سقفی و کاستی بصورت توکار و عموما در سقف کاذب نصب می گردند و از این حیث با هم شباهت دارند. تنها تفاوت آنها در فرم قرار گیری دریچه هوا بیرون دهنده آنها است که مدل های سقفی با دریچه هوادهی از روبه رو و یا دریچه رو به پایین تولید می شوند و در مدل های کاستی دریچه هوا بیرون دهنده آنها دو طرفه و یا چهارطرفه می باشد و قدرت باددهی بیشتری دارد.

فن کویل های دیواری و زمینی بصورت روکار نصب می شوند و به همین دلیل طراحی ظاهری آنها حائز اهمیت است. بهترین مارک های فن کویل در بازار از این حیث نیز نسبت به مارک های متفرقه برتری داشته و محصولاتی با ظاهر لوکس تولید می کنند که با انواع دکوراسیون بخوبی هارمونی پیدا کرده و مورد استقبال مصرف کنندگان قرار می گیرند. جهت خرید انواع فن کویل زمینی و دیواری می توانید به پیج این محصول مراجعه نمایید و بعد از مطالعه مشخصات، انواع مدل های آنها را مشاهده کنید.

برترین برندهای فن کویل در بازار

بعد از مطالعه درباره نحوه کارکرد و انواع مدل های فن کوئل از لحاظ نصب، شناخت نسبی درباره این محصول ایجاد شد. در ادامه برای انتخاب کالای مناسب باید برترین برندهای فن کویل در بازار را شناخته تا بتوانیم محصولی با کیفیت تهیه نماییم. از برترین برندهای معتبر و شناخته شده داخلی در بازار ایران می توان به فن کویل آذرنسیم، سرماآفرین، آریا تهویه، جهان تهویه و گلدیران اشاره نمود که در انواع مدل ها تولید شده و بهمراه گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده به مشتریان عرضه می گردند. از برندهای خارجی موجود در بازار نیز می توان از وستن ایر، هایسنس و گرین نام برد که بهترین برندهای فن کویل خارجی در بازار بهمراه گارانتی و خدمات پس از فروش محسوب می شوند. با توجه به اینکه ممکن است برندهای خارجی موجود در بازار معتبر نبوده و یا تقلبی باشند، دقت فرمایید که محصول را از مراکز فروش معتبر خریداری نمایید.

سرزمین خودرو ایرانیان