شهرهای جنوبی مقصدی جذاب برای سفر در زمستان

شهرهای جنوبی مقصدی جذاب برای سفر در زمستان

 

چهارفصل بودن کشورمان ایران شرایط بسیار خوبی برای سفر در هر فصل ایجاد کرده است. شما می‌توانید در تمام طول سال بدون نگرانی از سرما یا گرما، بلیط هواپیما بگیرید و به یک سفر مهیج و جذاب بروید. فصل زمستان در ایران نیز، فصل بسیار جذابی برای دوستداران سفر است. شما باید در اوایل فصل برنامه‌های سفر خود را تنظیم کنید. در این مقاله از سفرمارکت در مورد سفر به شهرهای جنوبی در زمستان با شما صحبت خواهیم کرد.

 

زمستان آفتابی را در جزایر خلیج فارس تجربه کنید

جزایر خلیج فارس با هوای مطبوع و معتدل در زمستان از بهترین جاذبه‌های طبیعی ایران هستند. البته اولین پیشنهاد برای کسانی که دوست دارند در زمستان از آفتاب لذت ببرند همین مقاصد هستند. محبوب‌ترین جزایر جنوب ایران کیش، قشم و هرمز هستند.

هوای کیش، قشم و هرمز در تابستان بسیار گرم است. اما اگر در فصل پاییز و به خصوص زمستان با یک پرواز چارتر به آن‌ها سر بزنید، یکی از بهترین سفرهای زندگی خود را تجربه خواهید کرد.

دره ستارگان قشم، دیدن دلفین‌های پر جنب‌وجوش کیش و مناظر جذاب جزیره هرمز زمستان شما را آفتابی و آرام می‌کند. به علاوه مردم جنوب ایران بسیار مهمان‌نواز هستند. همچنین بازدید از بازارهای محلی این جزایر نیز می‌تواند تجربه جالبی باشد.

 

سواحل فوق‌العاده جزیره هنگام

 در آب‌های نیلگون خلیج فارس جزیره هنگام مانند مرواریدی می‌درخشد. این جزیره باشکوه در نزدیکی جزیره قشم قرار دارد. پس برای راحتی کار می‌توانید هتل قشم را رزرو کنید و سپس برای ماجراجویی بیشتر به جزیره هنگام سفر کنید. یکی از جاذبه‌های بزرگ این جزیره در فصل زمستان، ساحل نقره‌ای است که در زمستان مانند آسمان پرستاره می‌درخشد. در واقع، در زمستان، فیتوپلانکتون‌های درخشان در ساحل اینجا جمع می‌شوند که بیش از پیش به زیبایی و شکوه آن می‌افزایند.

بی شک جزیره هنگام یکی از مقاصد محبوب و زیبای زمستانی با هوای بهاری است. در این جزیره آفتاب خورشید را خواهید یافت و از سرما و رعد و برق زمستان کاملا در امان خواهید بود. همچنین شما می‌توانید در این منطقه به تماشای دلفین‌های پرجنب و جوش نیز بروید و از دیدن بازی‌های آنان لذت ببرید.