بهترین وب سایت برای خدمات اینستاگرام | فالوور پرو

میزان لایک و فالوور یک صفحه در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام یکی از مواردی است که میتواند تاثیر بسیار مثبتی در میزان فروش و برندینگ آن مجموعه داشته باشد. و باعث شود تا مخاطبان زیادی برای آن صفحه پیدا شود.

و مالک آن صفحه بتواند به خوبی محصولات و خدمات خودش را به کاربران معرفی کند.


اما آیا مهم است که کسب و کارمان در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام صفحه ای داشته باشد؟

در پاسخ باید بگوییم بله، بسیار مهم است که کسب و کار خود را در شبکه های اجتماعی وارد کنید چرا که امروزه به واسطه پیشرفت و توسعه اینترنت و شبکه های اجتماعی تقریبا تمامی افراد نیاز های خودشان را دراینترنت و شبکه های اجتماعی جستجو میکنند.

به همین دلیل است که بسیاری از مارکتینگ پلنرهای بزرگ جهانی توصیه میکنند تا روش های مارکتینگ قدیمی را کنار گذاشته و به سمت دیجیتال مارکتینگ حرکت کنید.

بسیاری از این بیزینس پلنرهای اعتقاد دارند که اگر کسب و کار خودتان را وارد شبکه های مجازی نکنید به زودی برشکست خواهید شد. شما که قصد برشکستگی ندارید؟

حال چاره کار چیست ؟ و برای افزایش مخاطبان در شبکه های اجتماعی چه باید کرد؟

این سوالات را از هر ادمین و فعال درشبکه های اجتماعی بپرسید جوابی یکسان خواهید گرفت: تولید محتوای اصولی، ارتباط موثر با کاربران و مشتریان و خرید لایک و خرید فالوور.

اما چرا انقدر میزان لایک و فالوور یک صفحه اهمیت دارد؟

به جرعت میتوان گفت که اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی درمیان ایرانیان است و بسیاری از افراد زمان زیادی را صرف گشت و گذار در این برنامه میکنند. این ویژگی باعث شده است تا این فرصت در اختیار تمامی افراد قرار بگیرد تا کسب و کارشان، در هر زمینه ای که باشد: از کسب و کار کوچک خانگی تا هولدینگ های بین المللی، پزشکان و مهندسین و تمامی فعالیت های صنفی دیگر برای افزایش محبوبیت، مارکتینگ خود و فروش بیشتر به اینستاگرام به چشم یک ویترین که میتوانند نمونه کارهای خود را در آن قرار دهند نگاه کنند و وقت زیادی را برای آن صرف کنند.

بنابراین در میان تمامی زمینه های شغلی، رقابت بسیار زیاد است و مخاطبان دایره انتخاب وسیعی دارند.

به همین جهت یکی از اصلی ترین مواردی که میتواند باعث افزایش اعتبار شما میان مخاطبان نسبت به سایر رقبای شما بشود میزان فالوور و لایک صفحه شماست.

اما هیچ مجموعه ای در ابتدای مسیر و اوایل فعالیت میزان لایک و فالوور بالایی ندارد و بسیاری از فعالین در زمینه دیجیتال مارکتینگ به آنها پیشنهاد میکنند تا اقدام به خرید لایک و خریدفالوور کنند.

میزان بالای لایک و فالوور بالای یک صفحه میتواند باعث شود تا کاربران و مخاطبان راحت تر به آن مجموعه اعتماد کنند و در زمان خرید مجموعه ای میزان بیشتری مخاطب را دارد نسبت به سایر مجموعه های همکار انتخاب کنند و ترجیح دهند که با آن مجموعه اقدام به همکاری کنند.

اما نکاتی  است که باید در زمان خرید لایک و خرید فالوور به آن توجه کنید که در ادامه به بررسی برخی از این نکات خواهیم پرداخت، همراه ما باشید:

تعادل میان میزان لایک و فالوور:

زمانی که اقدام به خرید لایک و خرید فالوور میکنید باید توجه داشته باشید که تعادل میان این موارد را رعایت کنید چرا که اگر میزان لایک و فالوور صفحه ی شما با یکدیگر همخونی نداشته باشد نه تنها نیان مخاطبان خود اعتمادسازی نمیکنید بلکه این کار باعث میشود که مخاطبان اعتماد خودشان نسبت به شما را از دست بدهند و در حقیقت باعث صلب اعتماد مشتریان بلقوه خود میشوید.

کیفیت لایک و فالوور خریداری شده:

ریش میزان فالوور یکی از اتفاقات طبیعی در زمان خرید فالوور است، اما هرچه کیفیت خدمات آن مجموعه که اقدام به خرید لایک و خرید فالوور از آن میکنید بهتر و بالاتر باشد، میزان این ریزش کمتر و محدود تر است و بسیاری از مجموعه ها به شرط جبران اقدام به ارائه لایک و فالوور میکنند و این به آن معنی است که در صورتی که اقدام به خرید فالوور کرده اید و تعدادی از آن فالوور های ریزش داشته اند، به میزان ریزش برای فالوور جبرانی زده میشود تا با خیالی آسوده از خدمات آن مجموعه استفاده نمایید.

تولید محتوا در کنار خرید لایک و فالوور:

هچگاه از تولید محتوا دست نکشید تا زمانی که موضوعاتی مرتبط با کسب و کارتان وجود دارد به آن موضوعات بپردازید و در راستای آنها محتوا تولید کنید.

تنها به محتوای نوشتاری اکتفا نکنید و از محتوای های ویدیو نیز استفاده کنید.

در محتوای خود از تیترهای جذاب استفاده کنید و تصاویر پست را بر روی یک چهارچوب ثابت انتخاب و تولید کنید. این کار باعث میشود تا صفحه شما ظاهر جذاب تری داشته باشد و برای مخاطبان چشم نواز تر باشد.

زمانی که محتوای مناسب و با ساختار تولید و ارائه کنید مخاطبان به سادگی علاقمند به صفحه شما میشوند و به سادگی میتوانید آنها را به مشتریان خود تبدیل کنید.