تکتیک‌های موفق برای پیدا کردن بلیط هواپیما با تخفیف

بدون شک هزینه بلیط هواپیما بخش بزرگی از بودجه سفر را در بر می گیرد و باید برای کاهش هزینه های آن اقداماتی انجام داد. رزرو بلیط هایی که هزینه آن ها شامل تخفیف شده ، از بهترین اقداماتی است که می توانید در راستا کاهش هزینه های خود انجام دهید؛ اما چگونه می توان بلیط هایی را پیدا کرد که تخفیف خورده باشند؟ چگونه و چه زمانی باید به سراغ رزرو بلیط های هواپیما برویم که هزینه های آن ها مشمول تخفیف شده باشد؟ در این مقاله به معرفی تکنیک هایی خواهیم پرداخت که به کمک آن‌ ها می توانید بلیط های سفر خود را با تخفیف های وسوسه انگیز رزرو کنید.

تکنیک های موفق رزرو بلیط هواپیما با تخفیف

ممکن است با خود فکر کنید که مگر می شود قیمت های مصوب شده بلیط های هواپیما شامل تخفیف بشوند؟ در جواب این سوال باید بگوییم بله در بعضی مواقع قیمت مصوب بلیط های هواپیما شامل تخفیف می شود. اگر سفر خود را برای این زمان ها برنامه ریزی کنید،‌ می توانید هزینه های سرسام آور حمل و نقل را کاهش دهید. از جمله مهم ترین تکنیک های رزرو بلیط های هواپیما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

با تور به سفر بروید

صنعت تورگردی یا گردشگری تور در ایران طی سال های اخیر بسیار رواج یافته و شاهد استارتاپ‌ ها، سایت ها، آژانس های گردشگری و... مختلفی در این زمینه هستیم که خدمات بسیار شایانی ارائه می کنند. بسیاری از موارد نام برده شده با ایرلاین های مختلف قرارداد دارند و می توانند بلیط های هواپیما را با تخفیف های شگفت انگیزی برای شما رزرو کنند؛ بنابراین یکی از معقول ترین راه های رزرو بلیط های هواپیما ارزان و مشمول تخفیف، رزرو بلیط از طریق تورهای گردشگر است.

زمانی بلیط بخرید که تعداد مسافران در شهر مقصد کم است

بدون شک یکی از عواملی که موجب افزایش قیمت بلیط های هواپیما می شود، میزان تقاضای افراد برای خرید آن است. به عبارت ساده تر هر چقدر تعداد مسافرانی که قصد رزرو یک بلیط را داشته باشند بیشتر باشد، هزینه آن نیز بالاتر می رود. اگر محدودیت زمانی ندارید بهتر است موقعی به شهر مدنظر خود سفر کنید که خلوت تر باشد؛ برای مثال حجم سفرها به شهرهای شمالی کشور در نیمه اول اردیبشهت ماه بسیار زیاد است. اگر بتوانید سفر خود را برای نیمه اول یا دوم خرداد ماه برنامه ریزی کنید، می توانید یک سری بلیط هواپیما را تهیه کنید که شامل تخفیف شده اند؛ زیرا تعداد مسافران در این بازه زمانی کم است و آژانس های مسافرتی به دنبال برقراری پروازها و فروش بلیط های خود هستند.

بلیط را به صورت آنلاین بخرید

بهتر است بدانید که هیچ گاه نمی توانید بلیط های هواپیمایی که شامل تخفیف شده اند را به صورت حضوری تهیه کنید. بهترین راه پیدا کردن و رزرو بلیط های مشمول تخفیف شده، پلتفرم های آنلاین هستند. از جمله این پلتفرم ها می توان به سایت های معتبر تهیه بلیط اشاره کرد.

صفحات مجازی سایت های تهیه بلیط را دنبال کنید

بسیاری از سایت های معتبر فروش بلیط های هواپیما کمپین‌ ها، مسابقات و جشنواره های متفاوتی را در بازه های زمانی مختلف برگزار می کنند. به طور معمول شرکت در این جشنواره ها و مسابقات شرایط سختی نداشته و همه می توانند در آن حضور پیدا کنند؛ اکثر این رویدادها نیز به صورت آنلاین برگزار می شوند؛ در نتیجه شرکت در آن ها از هر کجای کشور امکان پذیر است.

 اصولا جایزه این رویدادها،‌ تخفیف های باورنکردنی و وسوسه انگیزی است که به برندگان اعطا می شود. اگر به دنبال کد تخفیف برای رزرو بلیط های هواپیما می گردید، ‌این رویدادها فرصت بسیار مناسبی برای این کار هستند. علاوه بر همه موارد یاد شده، بسیاری از سایت های تهیه بلیط در بازه های زمانی مختلف از جمله اعیاد مذهبی،‌ تعطیلات نوروز، ماه های اول زمستان و تابستان و... ممکن است کدهای تخفیف مختلفی را برای افزایش مشتریان از طریق صفحات مجازی خود اعلام کنند؛ بنابراین هیچ گاه از رصد فعالیت های مجازی این سایت ها غافل نشوید.

مراجع تهیه کد و کوپن تخفیف

جالب است بدانید که سایت ها و پلتفرم هایی وجود دارند که کار تخصصی آن ها ارائه کد تخفیف برای بسیاری از فعالیت های آنلاین همچون رزرو و خرید بلیط هواپیما است. این پلتفرم ها با بسیاری از سایت های فروش بلیط قرار داد می بندند و در ازای شراکت و کسب سود از تعداد بلیط ها فروش رفته،‌ کدهای تخفیف متعددی را به مسافران ارائه می دهند.

برای پیدا کردن این سایت ها بهتر است عبارت «سایت های کد تخفیف» را در اینترنت جست و جو کنید. ۴ سایت اول پیشنهاد شده از معتبرترین سایت های تهیه کد تخفیف هستند.

عضو باشگاه مشتریان سایت تهیه بلیط شوید

یکی دیگر از راه های خرید بلیط سفرهای هوایی مشمول تخفیف، عضویت در باشگاه مشتریان سایت تهیه بلیط است. این سایت ها مزایای متعددی را در اختیار اعضای خود قرار می دهند و ممکن است تخفیف های تا ۵۰ درصد را نیز روی هزینه های آن ها اعمال کنند.

خرید بلیط هواپیما با تخفیف

فلای تودی یکی از معتبرترین سایت های تهیه انواع بلیط سفرهای هوایی بوده که با ارائه تخفیف های دوره ای، زمینه رضایت بسیاری از مسافران خود را فراهم آورده است. امتیازهای ویژه عضویت در باشگاه مشتریان این سایت را از دست ندهید؛ همچنین امکان رزرو هتل در اقصی نقاط ایران و جهان نیز در سایت فلای تودی میسر است.