آقای روحانی! راه را باز کنید، شما تنها نیستید

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به درخواست اخیر رئیس جمهور که «دولت را تنها نگذارید»، گفت: شما اگر بخواهید تنها نیستید، راه را باز کنید ظرفیت بسیج در اختیار شماست.
به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار غلامحسین غیب‌پرور صبح دیروز در اجلاسیه شهدای اصناف، کارمندان و کارگری در استان البرز از مسئولان به خاطر برگزاری این اجلاسیه در مسجد تشکر کرد و گفت: شعار مسجد محوری باید در عمل محقق گردد و مسجد همانند قبل باید محور انجام برنامه‌ها باشد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین به ایستادگی شهیدان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: شهیدان به ما راه ایستادگی و استقامت را آموختند و خواست خداوند بود که شهیدان دوران دفاع مقدس به شهیدان مدافع حرم پیوند بخورند. وی در ادامه افزود: هدف از برگزاری چنین اجلاسیه‌هایی نشستن پای مکتب شهداست. همان‌طور که در دوران دفاع مقدس رزمندگان تا پای جان ایستادگی کردند و ما هم اگر شاگردان خوبی باشیم راه را ادامه می‌دهیم و در مقابل مشکلات ایستادگی می‌کنیم.
سردار غیب‌پرور ضمن اشاره به افزایش مشکلات اقتصادی مردم افزود: مشکلات اقتصادی جامعه فزونی یافته، اما بین پاسداری از اصل انقلاب و انتقاد فرق است. مردم پای این انقلاب که ادامه قیام امام حسین علیه‌السلام است ایستاده‌اند و تردیدی نداشته و ندارند. وی با اشاره به صحبت روز شنبه رئیس جمهور مبنی بر اینکه دولت را تنها نگذارید، گفت: بیش از یک سال است که به شما اعلام آمادگی و همکاری کرده، نامه زده و در تریبون‌های مختلف اعلام کرده‌ایم ولی پاسخی دریافت نکرده‌ایم! وی در همین رابطه افزود: شما اگر بخواهید تنها نیستید؛ فرهیختگان بسیج در اصناف، پزشکی و صنعت و اقشار مختلف بسیج در خدمت شما هستند، اما راه بسته است، راه را باز کنید بسیج متعلق به نظام و نسخه شفابخش است. شما بخشی از توانایی بسیج را در عرصه سازندگی و در زلزله کرمانشاه دیده‌اید و مردم حلاوت خدمت‌رسانی بسیج را چشیده‌اند. رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه ضمن تشکر از سازمان تعزیرات و قوه قضائیه گفت: در دو هفته گذشته بسیج به موضوع احتکار کالا‌های اساسی ورود کرده و همه نتایج آن را دیدند، اما هنوز مبارزه ادامه دارد و مسئولان باید تا رسیدن کالا‌های احتکار شده به دست مردم تلاش خود را ادامه دهند. سردار غیب‌پرور در پایان ضمن داعشی خواندن احتکار کنندگان افزود: کسانی که کالا‌های مورد نیاز مردم را احتکار می‌کنند همانند داعش هستند و به مردم رحم نمی‌کنند ولی در مقابل اصناف و بازاریان ما غیرتمند و دلسوز مردم هستند و نقش خود را در به ثمررساندن انقلاب اسلامی و کمک به دفاع مقدس به خوبی ایفا کردند.