بلیط هواپیما

تشییع باشکوه پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز

بخش خبر شهرستان:مراسم تشییع و خاکسپاری شهدای حادثه تروریستی اهواز برگزار شد و پیکر 12 شهید از 24 شهید حمله تروریستی در آرامستان بهشت زهرا اهواز به خاک سپرده شدند و باقی پیکر‌ها برای خاکسپاری به سایر شهرستان‌ها منتقل شدند.
مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح دیروز در محل حسینه ثارالله اهواز آغاز شد و مردم شهدای خود را تا چهار راه زند تشییع نمودند. در ابتدای مراسم نیرو‌های ارتش جمهوری اسلامی در تشریفاتی رسمی به شهدای حادثه تروریستی اهواز ادای احترام کردند.
در این مراسم حجت‌الاسلام رحیمیان و مروی به عنوان نمایندگان رهبری، وزیر اطلاعات، وزیر دادگستری، وزیر بهداشت، وزیر دفاع، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت‌الله جزایری نماینده، ولی فقیه در خوزستان، استاندار خوزستان و جمعی دیگر از مسئولان کشوری و لشکری حضور داشتنند.
پس از برگزاری مراسم تشییع باشکوه، پیکر شهدا برای خاکسپاری به آرامستان بهشت زهرای اهواز، منتقل و با حضور خانواده‌های شهدا و جمع کثیری از مردم به خاک سپرده شدند.

وزیر اطلاعات: بخش عمده‌ای از عوامل حادثه تروریستی اهواز دستگیر شده‌اند
سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات در مراسم تشییع پیکر جانباختگان حادثه تروریستی اهواز گفت: بخش عمده‌ای از تیم تروریستی که دست به اقدام تروریستی در اهواز زده است، دستگیر شده‌اند.سیدمحمود علوی اظهار کرد: تروریست‌هایی که اقدام به تیراندازی به سوی مردم کرده‌اند، به هلاکت رسیده‌اند. عقبه آن‌ها تا آخرین نفر شناسایی خواهند شد و بخش عمده‌ای از آن‌ها هم دستگیر شده‌اند.
حجت الاسلام مروی: تروریست‌ها فرزندان پلید ابوسفیان هستند
حجت الاسلام احمد مروی، نماینده مقام معظم رهبری در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز گفت: کسانی که در این حادثه به فیض شهادت نائل شدند، تقاص طرفداری، عشق و محبت به امام حسین(ع) و اهل‌بیت پیامبر (ص) را پس دادند و کسانی که به این حادثه خونبار دست زدند، همان فرزندان پلید ابوسفیان هستند.
وی اظهار کرد: به عنوان نماینده مقام معظم رهبری، مراتب سلام گرم و تسلیت ایشان را به مردم عزیز و عزادار خوزستان ابلاغ می‌کنم. مطمئنم اگر محدودیت‌ها و معذوریت‌هایی که مقام معظم رهبری ناگزیر به قبول و تمکین آن هستند، وجود نداشت، ایشان شخصا در این مراسم حضور پیدا می‌کردند. هرچند که جسم شریف آقا در این مراسم حضور ندارد، اما ذهن و قلب پاک و رئوف ایشان همواره با مردم عزیز و خصوصا با خانواده‌های داغدار این حادثه است.
امیر حاتمی: تروریست‌ها منتظر دست انتقام ملت ایران باشند
امیر سرتیپ حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با حضور در اهواز در مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی شرکت کرد و به تروریست‌ها هشدار داد که منتظر انتقام گرفتن مردم ایران باشند.وی با عرض تسلیت مجدد به شهادت رسیدن و مجروح و آسیب دیدن جمعی از هموطنان بی‌دفاع کشورمان گفت: هدف دشمن ازاین‌گونه تحرکات، ایجاد آشوب و نا امنی و تشویش در کشور است.
سردار سلامی: از حرکت چهار پشه در بیشه شیران نگران نیستیم
سردار حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی اهواز گفت: هیچکس گمان نکند، مردمانی که در هشت سال دوران دفاع مقدس از حمله بمب‌ها و موشک‌ها نترسیدند، امروز از حرکت چهار پشه در بیشه شیران نگرانند.وی با بیان اینکه در حادثه تروریستی اهواز خون عرب‌ها، فارس‌ها و لر‌ها در هم عجین شد، افزود: کسانی که خانه‌ها را بر سر مردمان یمن ویران می‌کنند و با شارژ اقتصادی، تفرقه‌های خونی را در جهان اسلام ایجاد می‌کنند و زنان سوریه‌ای را در خیابان‌های شهر‌های اروپایی آواره می‌کنند و به دنبال تجزیه عراق هستند، امروز به دنبال آن هستند که در ایران نقشه‌های شکست خورده سوریه، لبنان و عراق را پیاده کنند.محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در مراسم تشییع گفت: اینکه عده‌ای خیال کنند می‌توانند خوزستان را از ایران جدا کنند، خواب و رویایی تحقق نیافتنی است. مسئولان اطلاعاتی کشور در فرصت مناسب جزئیات تک تک این افراد، محل‌ها و کشور‌هایی که مسئولان این تروریست‌ها هستند را برای شما توضیح خواهند داد.
سایر اخبار این روزنامه
رهبر انقلاب دردیدار مدال‌آوران کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی اندونزی: مطمئناً گوشمالی سختی به عوامل تروریست خواهیم داد معاون درمان وزارت بهداشت خبر داد رفع کمبود تجهیزات پزشکی بیمارستانی قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، گرفتار «اما و اگر» مدیران و مسئولان وقاحت بی‌حد و مرز ارتجاع عرب تشییع باشکوه پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز نامه 50 مقام سابق آمریکایی به ترامپ: به برجام بازگرد و با ایران از طریق دیپلماسی تعامل کن رئیس جمهور ایران: ترامپ قبل از اینکه از گفتگو سخن بگوید باید به عقب برگردد دانمارک تروریست‌های الاحوازیه را به ایران تحویل می‌دهد رئیس جمهوری کوبا: خواهان روابط «متمدنانه» با آمریکا هستیم وزیر خارجه آمریکا: تحریم‌های کره‌شمالی تا زمان خلع سلاح هسته‌ای کامل برداشته نمی‌شود لیونی: وقت برکناری نتانیاهو رسیده است معاون اول رئیس جمهوری در جلسه شورای اقتصاد: دولت در هر شرایطی کالا‌های اساسی را تامین می‌کند رئیس جمهور ایران: ترامپ قبل از اینکه از گفتگو سخن بگوید باید به عقب برگردد رئیس جمهور ایران: ترامپ قبل از اینکه از گفتگو سخن بگوید باید به عقب برگردد رئیس جمهور ایران: ترامپ قبل از اینکه از گفتگو سخن بگوید باید به عقب برگردد رئیس جمهور ایران: ترامپ قبل از اینکه از گفتگو سخن بگوید باید به عقب برگردد رئیس جمهور ایران: ترامپ قبل از اینکه از گفتگو سخن بگوید باید به عقب برگردد