بلیط هواپیما

سلام ایران

هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم.
با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید

تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213


نظــــــــر مـــــردم

■  گرانی سیب زمینی / یک هموطن: چرا دولت هیچ تدبیری جهت برخورد با عوامل گرانی و احتکار سیب زمینی نمی‌کند. سیب زمینی غذای اکثر مردم مستضعف جامعه است. من دیروز سیب زمینی را کیلویی 4500 تومان خریده‌ام که واقعاً گران است. خواهشمند است با عوامل این گرانی‌ها برخورد شود.
■  مشکلات ثبت‌نام ایران خودرو / یدالله کوهستانی: اینجانب جانباز قطع نخاع هستم و به اتفاق خانواده‌ام جهت ثبت‌نام ایران خودرو یک هفته در خانه ماندیم اما موفق به ثبت‌نام در سایت ایران خودرو نشدیم. این چه وضعیتی است که ایران خودرو بر سر مردم آورده است. خودروی من بسیار فرسوده است اما قادر به تعویض آن نیستم.
■  تشکر از قوه قضائیه / یک هموطن: از برخورد قاطع قوه قضائیه با مفسدین اقتصادی تشکر و قدردانی می‌کنم و واقعاً همه افرادی که با ارزاق و غذای مردم بازی می‌کنند مجازات آنها اعدام است و باید به سزای اعمال‌شان برسند.
■  فروشگاه مواد غذایی در زندان / آقای باقری: از ندامتگاه تهران بزرگ تماس می‌گیرم. فروشگاه پوشاک و اقلام بهداشتی این زندان در خارج از فضای زندان است و تأمین اقلام مورد نیاز زندان فقط برای آن‌هایی امکان پذیر است که خانواده‌های آنها در تهران هستند و در موقع ملاقات اقدام به خرید برای مددجویان می‌کنند و برای سایر زندانی‌ها که خانواده آنها در شهرستان هستند و امکان ملاقات مستمر ندارند مشکل ایجاد شده است. از مسئولان قوه قضائیه درخواست داریم در صورت امکان فروشگاهی را در داخل زندان دایر کنند و امکان استفاده برای عموم زندانی‌ها فراهم باشد.