بلیط هواپیما

وزیر اطلاعات: برخی اینگونه القا می کنند که تحریم ها اثر زیادی نداشته است

وزیر اطلاعات با بیان این که برخی مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم و سنگ اندازی دشمنان است، گفت: این درحالی است که برخی این گونه القا می‌کنند که تحریم‌ها اثر زیادی نداشته و عدم مدیریت باعث مشکلات اقتصادی شده است.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمود علوی سه شنبه در جلسه شورای اداری استان فارس افزود: هدف دشمنان ایجاد فضای ناامیدی و رویگردانی مردم از مسئولان کشور است.
وزیر اطلاعات در ادامه بر ارتقای سطح امنیت کشور در عرصه‌های مختلف تاکید کرد و با ابراز تاسف از این که در برخی مواقع در جامعه شاهد بدگویی و هتاکی هستیم، گفت: باید با رعایت اخلاق و اصول شرع این گونه مسائل از جامعه رخت بربندد.
علوی با بیان این که امروز مسئولیت خدمت و گره گشایی از مشکلات مردم بر دوش مسئولان نهاده شده است، افزود: براساس آموزه‌های دینی، مسئولیت، امانت، عبادت و آزمون مسئولان است و باید با قدردانی از این تفضل الهی، شکر نعمت را با خوشرویی و خدمت رسانی بی‌منت به مردم بجای آورد.

وی ادامه داد: اسلام بر خلاف دموکراسی غرب، حکومت را برای مردم می‌خواهد و بنابراین کارگزاران حکومت اسلامی باید در این مسیر حق الناس را رعایت کنند.
وزیر اطلاعات با اشاره به این که در حکومت اسلامی امنیت، معیشت،عدالت و امنیت باید برای آحاد مردم جامعه برقرار شود، از تلاش و همکاری‌های شورای تامین در جهت ارتقای سطح امنیت و آرامش کشور به ویژه این استان قدردانی کرد.
وی افزود: به لطف خدا اکنون همدلی و هم افزایی موثری در میان دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی وجود دارد که ثمره آن امنیت پایدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وزیر اطلاعات همچنین در آستانه دهه فجر یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب را گرامی داشت و گفت: به لطف خدا همه استانداران فارس منشا خیر و برکت بوده‌اند و امیدواریم در این دوره مدیریتی کارنامه درخشنده‌تری به دست آید.
سایر اخبار این روزنامه
تقی زاده: عیدی بازنشستگان کشوری به همراه حقوق بهمن پرداخت می‌شود گفتگوی اختصاصی روزنامه جمهوری اسلامی با ابوالقاسم سرحدی‌زاده به‌مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استمرار انقلاب، نیازمند همدلی و همبستگی است به بهانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تحولات چشمگیر در عرصه‌های عمرانی، اقتصادی و فرهنگی استان ایلام طی 4 دهه انقلاب اسلامی موافقتنامه همکاری‌های اقتصادی راهبردی بلند مدت ایران و سوریه امضاء شد امضاء 11 سند همکاری میان ایران و سوریه؛ وزیر اطلاعات: برخی اینگونه القا می کنند که تحریم ها اثر زیادی نداشته است عراقچی: اس پی وی ظرف یکی دو روز آینده اعلام می‌شود 14سازمان بین المللی: مردم یمن را از بزرگ‌ترین بحران انسانی جهان نجات دهیم مورخ یهودی: اسرائیل درنهایت فرو می‌پاشد ماهاتیر محمد: اسرائیل جنایتکار است لاوروف: روسیه هر کاری در حمایت از مادورو خواهد کرد وزیر ارتباطات: کمیته ضد فیلتر در دولت تشکیل شد ضرورت برخورد با ناخالصی‌ها متهمان بانک سرمایه بازداشت شدند وزیر ارتباطات: کمیته ضد فیلتر در دولت تشکیل شد آسوشیتدپرس پیش‌بینی کرد برگزاری نشست اتحادیه اروپا در رومانی با محوریت سازوکارویژه مالی با ایران ایران تایید حکم حبس ابد شیخ علی سلمان را محکوم کرد با ارسال پیامی صورت گرفت؛ قدردانی رئیس‌جمهور از دغدغه زیست محیطی کودکان شهرستان بندر ترکمن