بردن کانادا مثل آب خوردن

سرویس ورزشی جوان آنلاین: کولاکوویچ برای بازی با کانادا از همان ترکیب ثابت و اصلی دو هفته اول لیگ ملت‌ها استفاده کرد و سعید معروف، پوریا فیاضی، محمد موسوی، محمدرضا حضرت پور، میلاد عبادی پور و امیر غفور شروع کننده بازی برای تیم کشورمان بودند.
ست اول در حالی آغاز شد که هم ایران و هم کانادا در امتیاز‌های اول، امتیاز به امتیاز پیش می‌رفتند، اما از امتیاز ۶ بود که شاگردان کولاکوویچ با استفاده از سرویس‌های خوب محمد موسوی توانستند فاصله بیندازند و وقت اول فنی استراحت با برتری ۸ بر ۵ تیم کشورمان به پایان برسد. این برتری تا پایان ست اول ادامه داشت و در نهایت ست اول با برتری ۲۵ بر ۱۵ تیم کشورمان به پایان رسید.
ست دوم را این کانادایی‌ها بودند که بهتر آغاز کردند و پیش افتادند و این تیم در حالی به امتیاز ۶ رسید که تیم کشورمان تنها ۲ امتیاز کسب کرده بود. در ادامه تیم کشورمان این فاصله ۴ امتیازی را با استفاده از سرویس‌های خوب کمتر کرد، اما در نهایت وقت فنی اول استراحت ۸ بر ۶ به سود کانادا به دست آمد. این فاصله دو امتیازی تا وقت فنی دوم استراحت هم باقی ماند تا همچنان کانادا ۱۶ بر ۱۴ پیش باشد. در ادامه والیبالیست‌های کشورمان که حمایت پرشور هواداران ارومیه را پشت سر خودشان می‌دیدند، توانستند این فاصله دو امتیازی را هم با زدن سرویس‌های پرشی و ریسکی جبران کنند و با سرویس پرشی امیر غفور بود که تیم ایران برای اولین بار در این ست با امتیاز ۱۹ بر ۱۸ پیش افتاد و در نهایت این ست سخت و نزدیک با امتیاز ۲۶ بر ۲۴ به نفع تیم کشورمان تمام شد.
ست سوم را دو تیم پا به پا آغاز کردند و امتیاز به امتیاز جلو رفتند، اما وقت فنی اول استراحت با نتیجه ۸ بر ۷ برای کانادا به دست آمد، در ادامه تیم کشورمان توانست فاصله بیشتری بیندازد تا در نهایت در این ست هم تیم کشورمان با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ پیروز شود و در پایان ۳ بر صفر کانادا را شکست دهد.