جنایت گروه‌های وهابی مورد حمایت «حفتر» علیه غیرنظامیان در لیبی

به تازگی تصاویری دردناک از اجساد شماری از غیرنظامیان در «بنغازی» لیبی منتشر شده و آخرین اخبار حاکی از آن است که صاحبان این تصاویر توسط وهابیانِ مورد حمایت حفتر شکنجه و کشته شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العالم، گروه‌های وهابی مورد حمایت «حفتر» فرمانده ارتش لیبی که وابسته به عربستان سعودی است، جنایت آفریدند.براساس این گزارش، به تازگی تصاویری دردناک از اجساد شماری از غیرنظامیان در «بنغازی» لیبی منتشر شده است.
آخرین اخبار حاکی از آن است که صاحبان این تصاویر توسط وهابیانِ مورد حمایت حفتر شکنجه و کشته شده‌اند.
گفتنی است، خلیفه حفتر از ماه‌ها پیش با صدور دستور حمله تجاوزکارانه نیروهایش به شهر طرابلس، زمینه ظهور و بروز جنایت‌های فراوانی را در لیبی فراهم کرده است.
ربوده شدن یک نماینده زن مجلس لیبی در پی مخالفت با حمله حفتر به طرابلس
شورای ریاستی لیبی "شبه‌نظامیان بنغازی" را مسئول ربودن نماینده زن مجلس این کشور و انتقالش به مکانی نامعلوم دانست.به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، شورای ریاستی لیبی در دولت وفاق ملی مستقر در طرابلس پایتخت خواستار اعلام فوری سرنوشت سهام سرقیوه نماینده پارلمان لیبی و آزادی او شد.
این شورا از سازمان ملل و نهادهای بین‌المللی خواست برای آزادی این زن ربوده شده وارد عمل شوند.
شورای ریاستی این حادثه را نتیجه طبیعی نبود قانون و نبود آزادی‌های عمومی در مناطق تحت تسلط حاکمیت نظامی دانست.در بیانیه این شورا، خلیفه حفتر مسئول کامل این جنایت دانسته شده است.
شورای عالی کشور نیز گفت، ربوده شدن این نماینده در پی مخالفت او با حمله نیروهای حفتر به طرابلس انجام گرفته است.