ایستگاه «امام حسین(ع)» در خط شش مترو افتتاح شد

ایستگاه متروی امام حسین(ع) تهران روز گذشته با حضور شهردار تهران، مهندس محسن هاشمی رئیس شورای شهر و دیگر مدیران شهری افتتاح شد.
پیروز حناچی در حاشیه افتتاح رسمی از ایستگاه امام حسین(ع) با بیان اینکه براساس قول و وعده‌ای که پیش از این به مردم تهران داده بودیم، هر ماه یکی از ایستگاه‌های مترو راه‌اندازی می‌شود، گفت: شاهد راه‌اندازی ایستگاه امام حسین(ع) هستیم که خدمات موثری به مردم ارائه می‌شود و همچنین 14 دستگاه هواساز نیز به بهره‌برداری رسید و با این آهنگ، سایر ایستگاه‌ها نیز به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید گفت: در مهرماه در خطوط یک، دو، چهار، شش و هفت سرفاصله حرکت قطارها کاهش یافته و این درحالی است که افتتاح هواکش‌های میان تونلی می‌تواند به خدمات رسانی بهتر کمک کرده و می‌تواند به توزیع بار پیک زمانی کمک کند.
شهردار تهران در مورد درخواست استاندار تهران مبنی بر واگذاری مجموعه‌های بهاران به بهزیستی و اینکه آیا شهرداری در این زمینه به شورای شهر لایحه‌ای داده است یا خیر، گفت:‌ شهرداری در اجرای این مسئله در بخش‌هایی که بهزیستی آمادگی دارد، اقدام لازم را انجام می‌دهد و شورای شهر نیز موافق است و همه باید دست به دست هم دهیم تا اقدامات موثر برای کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام شود.
حناچی در مورد اینکه پلیس طرح ترافیک جدید را رد کرده است، گفت: این موضوع در شورای عالی ترافیک مطرح و نظرات 6 دستگاه در آن وجود دارد و پس از آن نتیجه قطعی اعلام می‌شود.
ایستگاه امام حسین(ع) یکی از ایستگاه‌های خط 6 متروی تهران و در مجاورت مناطقی نظیر میدان امام حسین(ع) و خیابان‌های دماوند، انقلاب و هفدهم شهریور است.