رئیس قوه قضائیه: در مبارزه با فساد عقب‌نشینی نمی‌کنیم

به گزارش فارس، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در چهارمین همایش جامعه اطلاعاتی سپاه، با قدردانی از اقدامات سازنده سازمان اطلاعات سپاه در حوزه‌های گوناگون کشور، نقش این سازمان در مقابله با تهدیدات داخلی و خارجی دشمن را مهم ارزیابی کرد و اظهارداشت: پیش‌بینی‌های لازم، پیشگیری‌های لازم و برخورد متناسب سه امر بسیار مهمی است که در اقدام اطلاعاتی باید مورد توجه باشد. رئیسی با اشاره به اهمیت شناخت دشمنی‌ها و تهدیدات و آسیب‌های موجود، افزود: دشمن در ۴۰ سال گذشته تلاش کرد همواره از پیشرفت نظام جمهوری اسلامی در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی جلوگیری کند، ولی علی‌رغم این تلاش‌ها در قالب جنگ تحمیلی، تحریم، توطئه و اشکال مختلف، نظام جمهوری اسلامی هم تثبیت شد و هم به پیش رفت.
وی اقدامات انجام شده در زمینه برخورد و مقابله با فساد را عادلانه و منصفانه دانست و گفت: مردم هوشیارند و دستگاه قضایی هم به هیچ وجه عقب‌نشینی نخواهد کرد.
رئیس دستگاه قضا بر لزوم رسیدگی عادلانه به پرونده‌های فساد تاکید کرد و ادامه داد: امروز هر آنچه موضوع و پرونده فساد در ذهن مردم شکل گرفته باید منصفانه رسیدگی و امیدی که در دل مردم ایجاد شده باید حفظ شود.
رئیسی با اشاره به راهبرد مقاومت در برهه کنونی گفت: این راهبرد، باعث اقتدار نظام و باعث غرور ملی شده است که باید همچنان در این مسیر بود و گام برداشت.