سالوسی سیاسی سلبریتی‌ها با «سالومه» بی سواد!

سرویس سیاسی جوان آنلاین: متن چت‌های منتشر شده نشان از یک فاجعه فرهنگی است. «سلبریتی‌های فرهنگی» همه درد‌دل‌های سیاسی خود را با سالوسی تمام و در کمال حقارت با کسی در میان گذاشته‌اند که شهره به بی‌سوادی و البته یک خائن بالفطره به سرزمین ایران است تا جایی که فقط یکی از خباثت‌هایش دفاع از تحریم‌های امریکا علیه ملت ایران است. به نظر می‌رسد اقدامات و مواضع ضدایرانی این مجری شبکه صهیونیستی من‌وتو باعث نشده تا سلبریتی‌های نسبتاً محترم، احساس منفی نسبت به او داشته باشند. صحبت علیه نظام، ناامیدی از اصلاح، نقد و بررسی برنامه‌ها و اقدامات و نوشته‌های یکدیگر و مواردی از این قبیل، محتوای این چت هاست.
سالومه سیدنیا آن‌چنان در ضدیت با ایران پیش رفته که علاوه بر دفاع از تحریم ایران در روز ترور حاج قاسم سلیمانی هم به ابراز شادمانی پرداخت.
هنوز روشن نیست که آیا از نگاه نهاد‌های امنیتی کشور و دستگاه قضایی، تعامل با دشمن به شکلی که بیان شد، مستلزم برخورد قضایی خواهد بود یا خیر. اما پیش‌بینی می‌شود افشای این چت‌ها باعث بازبینی همکاری صداوسیما با این افراد شود.
اُف بر سلبریتی‌هایی که حتی خون شهید سلیمانی و شادی این مجری خائن از این شهادت، موجب نشد که با او دل ندهند و قلوه نگیرند. از پرویز پرستویی گرفته تا علی انصاریان، امیر مهدی ژوله، شهره سلطانی، شهره لرستانی، علی اوجی، تهمینه میلانی، برزو ارجمند، رضا صالحی، ارژنگ امیر فضلی، مهناز افشار، مهراب قاسم خانی، رضا بهمنی و دیگران.