اگر گفتم 3 میلیارد پولی نیست به ارزش آن اشاره کردم

دروازه بان تیم فوتبال استقلال صحبت‌هایی را در مورد مسائل مختلف انجام داد. سید حسین حسینی در خصوص مسائل مختلف و شرایط این روزهای فوتبال صحبت‌های زیر را انجام داد:
وقتی در تمرین بودم دخترم به دنیا آمد
وی در خصوص به دنیا آمدن فرزندش گفت: مانلی دختر من ۹ ماه دارد و خدا را شکر در روزهای سخت قرنطینه حضور دارد.من تمرین بودم و وقتی به خانه آمدم او به دنیا آمد؛ مانلی چند کلمه بلد است و هنوز صحبت نمي‌کند. این روزها هم برای حفظ آمادگی در خانه تمرین مي‌کنیم تا برای شروع مسابقات آماده شویم.
آرزوی من بازی برای استقلال بود


از برق شیراز به استقلال آمدم و وقتی دروازه بان سوم بودم کسی من را قبول نداشت اما آرزوی من بازی برای استقلال بود. 
خیلی سختی تحمل کردم و به دروازه استقلال رسیدم. سال اول بازی نکردم اما سال دوم دو مرتبه به میدان رفتم و سپس راهی خدمت شدم.
از رفتن به خدمت سربازی راضی هستم زیرا اکنون شرایط سخت شده است. همه فکر من بازگشت به استقلال بود و خدا را شکر به تیم برگشتم.
ماجرای کمک به یک پیشکسوت در بند
وی با اشاره به اقدام خیرخواهانه برای باشگاه گفت: مبلغ قابل توجهی برای آزادی پیشکسوت عزیز استقلال جمع شده است. حساب بعد از چند ساعت بسته و سپس باز شد. هر کسی مي‌تواند به نوبه خود کمک کند تا این کار خیر انجام شود.
با این شرایط ادامه لیگ سخت است
وی در پاسخ به این سوال که آیا ادامه لیگ درست است یا خیر گفت: فکر مي‌کنم ادامه لیگ سخت باشد. اولویت همه سلامتی مردم است و باید تصمیمی گرفت که به نفع همه باشد. به لیگ‌های خارجی نیز مي‌توان برای تصمیم گیری نگاه کرد.
تنها راه ضربه زدن به استقلال رفتن استراماچونی بود
حسینی با اشاره به عملکرد استقلال در فصل جاری عنوان کرد: سال سختی را سپری کردیم و تغییرات زیادی داشتیم. اعتماد به نفس بازیکنان کاهش پیدا کرده بود اما با تمرینات استراماچونی به صدر جدول رسیدیم.
تلاش دشمنان برای پایین کشیدن تیم شروع شد. سرمربی علاقه داشت بماند و به بزرگان تیم گفت که مي‌خواهد بماند اما در نهایت رفت. قبل از بازی پیکان بازیکنان بغض داشتند و ما در ادامه امتیاز از دست دادیم. تنها راه ضربه زدن به تیم، رفتن او بود.
استقلال نباید برای پول کارگران زمین مشکل داشته باشد
وی تاکید کرد: باشگاه استقلال نباید برای پول کارگران زمین مشکل داشته باشد. ما برای گرم کردن فضای رختکن هم مشکل داشتیم.تیم ما یکدست بود و همه هماهنگ بودیم و انتظار داشتیم که مدیریت صادق باشد اما نبود. امیدوارم آقای سعادتمند موفق باشند و بتوانند مشکلات را حل کنند.
فصل آینده هم با استقلال قرارداد دارم
حسینی در خصوصو قراردادش با استقلال و اینکه آیا به لیگ‌های خارج از کشور فکر مي‌کند یا خیر گفت:برای لیگ آینده با استقلال قرارداد دارم. ترانسفر دروازه بان به خارج از کشور دشوار است.
اگر گفتم 3 میلیارد پولی نیست 
به ارزش آن اشاره کردم
گلر استقلال در خصوص اینکه پیش از این گفته بود 3 میلیارد تومان پولی نیست و این باعث انتقاد از وی شد گفت: من تا به حال ۳ میلیارد نگرفتم و اگر گفتم ۳ میلیارد پولی نیست به ارزش پول اشاره داشتم.
انتقادات در برخی مباحث را قبول دارم
اوی در خصوص اینکه به عملکرد وی در این فصل انتقاداتی وارد شده است گفت:انتقادات را در برخی مباحث قبول دارم اما باید تغییر سیستم را مد نظر بگیریم و بدانیم شرایط تغییر کرده که گل زده ما نشان دهنده این موضوع است.
رحمتی الگوی من بود
وی با اشاره به الگوهای فوتبالی اش گفت: آقای رحمتی یکی از الگوهای من بودند و در میان خارجی‌ها ترشتگن را دوست دارم.