رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: احتمال حمله پهپادی و موشکی به پایگاه نطنز منتفی است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی احتمال حمله پهپادی و موشکی و پرتاب بمب یا راکت به نیروگاه هسته‌ای نطنز را تکذیب کرد و گفت: انفجار صرفا منشاء داخلی داشته که جزئیات آن را فعلا نمی‌توانیم بگویم.
حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری در‫مورد پرونده قاضی منصوری گفت: روال این پرونده در حال طی شدن است و قوه قضائیه موشکافانه در حال پیگیری پرونده است، اما از آن جا که بخشی از کار در اختیار قوه قضائیه نیست و محل وقوع این جنایت در خارج از مرزهای ما بوده است، قدری کار با کندی پیش می‌رود که طبیعی است. رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ما نیز به عنوان کمیسیون امنیت ملی درباره این موضوع در تماس و ارتباط هستیم.
ذوالنوری همچنین در‫مورد ماجرای نیروگاه نطنز اظهار کرد: با بررسی‫هایی که انجام شده و بازدید میدانی که از محل حادثه داشتیم و طی ارتباطاتمان با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ستاد کل نیروهای مسلح، سازمان انرژی اتمی، سازمان پدافندی ارتش، وزارت اطلاعات و وزارت امور خارجه و همچنین هوا و فضای سپاه پاسداران، موضوع روشن شده اما برای اعلام کردن محذور هستیم. رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آنچه مسلم است اینکه احتمال حمله پهپادی، موشکی و پرتاب بمب یا راکت از دید ما منتفی است و صرفا منشاء انفجار از طریق عناصری در داخل وجود دارد که چون موضوع در حال بررسی است جزئیات آن را بیان نمی‌کنم؛ البته ابعاد موضوع برای ما روشن شده است.
سایر اخبار این روزنامه
آیا باز هم سالن‌های سینما تعطیل خواهند شد؟ داستان تکراری بلاتکلیفی سینماداران محمدعلی وکیلی تا دیر نشده متمکنان جامعه دست به کار شوند اهدای خون مستمر در کشور به ۶۰ درصد رسید قدم سازمان انتقال خون برای پلاسمادرمانی کرونایی‌ها رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: احتمال حمله پهپادی و موشکی به پایگاه نطنز منتفی است کانادا از ایران خواست تمام اطلاعات جعبه سیاه پرواز 752 را منتشر کند سفر هیئت ایرانی به کی‌یف برای مذاکره درباره سقوط هواپیمای اوکراینی «ابتکار» تاثیر عوامل مختلف بر رشد تورم را بررسی کرد ریشه‌های عمیق گرانی رهبر انقلاب اسلامی در سخنان تلویزیونی به مناسبت عید سعید قربان: در عزاداری‌ها معیار آن چیزی است که ستاد ملی کرونا اعلام می‌کند رئیس‌جمهوری در بهره‌برداری طرح‌های صنعتی مطرح کرد شنبه‌های مقاومت و پنجشنبه‌های تولید اسب‌ها، اسب‌ها از کنار یکدیگر انتشار کتاب جدید دولت‌آبادی در ۸۰ سالگی‌اش نظر آیت‫الله العظمی سیستانی درباره برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم