اسب‌ها، اسب‌ها از کنار یکدیگر انتشار کتاب جدید دولت‌آبادی در ۸۰ سالگی‌اش

کتاب جدید محمود دولت‌آبادی با عنوان «اسب‌ها اسب‌ها از کنار یکدیگر» همزمان با هشتاد سالگی این نویسنده منتشر شد.
به گزارش ایسنا، نشر چشمه اعلام کرده است: ۱۰ مرداد، همزمان با زادروز محمود دولت‌آبادی، کتاب تازه او توزیع سراسری شده و ۴۰ کتاب‌فروشی در سراسر ایران به‌طور همزمان از این کتاب رونمایی خواهند کرد.
بر اساس اعلام ناشر، خرید کتاب «اسب‌ها اسب‌ها از کنار یکدیگر» به سه صورت اینترنتی (از سایت پاکت)، تلفنی و حضوری از ۴۰ کتابفروشی از روز ۱۰ مرداد تا ۱۸ مردادماه با ۲۰ درصد تخفیف امکان‌پذیر است.
در بخشی از این کتاب آمده است: «ذهن آدمیزاد در هر دوره‌ای از عمر به چندتا گیر و گره دچار می‌شود که می‌خواهد آن گیر و گره‌ها را باز کند. تا به حال ذهن تو در جایی، روی مورد خاصی قفل نکرده؟ شاید قفل کرده و تو متوجهش نبودی، محل نگذاشتی!» در بخش دیگری از آن هم می‌خوانیم: به یکدیگر می‌رسیم و از کنار هم می‌گذریم. یادی - از خودمان در دیگری باقی می‌گذاریم یا باقی نمی‌گذاریم و هرکدام به محض گذر از کنار شانه هم در پاشنه پای دیگری گم می‌شویم؛ چه اهمیتی دارد!» «کلیدر»، «جای خالی سلوچ»، «سلوک»، «بنی‌آدم» «میم و آن دیگران»، «قطره محال‌اندیش»، «این گفت و سخن‌ها»، «روزگار سپری‌شده مردم سالخورده»، «سر زلف عروسان سخن»، «طریق بسمل شدن» و «عبور از خود» برخی از دیگر کتاب‌های محمود دولت‌آبادی هستند. این نویسنده متولد دهم مردادماه سال ۱۳۱۹ است.
سایر اخبار این روزنامه
آیا باز هم سالن‌های سینما تعطیل خواهند شد؟ داستان تکراری بلاتکلیفی سینماداران محمدعلی وکیلی تا دیر نشده متمکنان جامعه دست به کار شوند اهدای خون مستمر در کشور به ۶۰ درصد رسید قدم سازمان انتقال خون برای پلاسمادرمانی کرونایی‌ها رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: احتمال حمله پهپادی و موشکی به پایگاه نطنز منتفی است کانادا از ایران خواست تمام اطلاعات جعبه سیاه پرواز 752 را منتشر کند سفر هیئت ایرانی به کی‌یف برای مذاکره درباره سقوط هواپیمای اوکراینی «ابتکار» تاثیر عوامل مختلف بر رشد تورم را بررسی کرد ریشه‌های عمیق گرانی رهبر انقلاب اسلامی در سخنان تلویزیونی به مناسبت عید سعید قربان: در عزاداری‌ها معیار آن چیزی است که ستاد ملی کرونا اعلام می‌کند رئیس‌جمهوری در بهره‌برداری طرح‌های صنعتی مطرح کرد شنبه‌های مقاومت و پنجشنبه‌های تولید اسب‌ها، اسب‌ها از کنار یکدیگر انتشار کتاب جدید دولت‌آبادی در ۸۰ سالگی‌اش نظر آیت‫الله العظمی سیستانی درباره برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم