بلیط هواپیما

قدرت عملیاتی که حزب‌الله دارد بسیاری از کشورهای عضو ناتو ندارند


چند روز پس از مفتضح شدن رژیم صهیونیستی بر سر دروغ نتانیاهو درباره انبار موشک‌های حزب‌الله در بیروت و ضاحیه، که با ابتکار عمل سید حسن نصرلله صورت گرفت، بنی گانتس، وزیر جنگ این رژیم در لابلای طرح اتهاماتی علیه این جنبش محبوب، اعتراف بزرگی کرد. «بنی گانتس»، اعتراف کرد، «حزب‌الله سازمانی است که قابلیت‌های عملیاتی آن در بسیاری از کشور‌های عضو ناتو نیز یافت نمی‌شود».
آنطور که خبرنگاران جوان نوشته، دولت آمریکا و مقامات رژیم صهیونیستی به منظور اعمال محدودیت‌های بیشتر بر «محور مقاومت»، فشار‌ها بر کشور‌های اروپایی را افزایش داده‌اند تا مبارزان حزب‌الله و دیگر گروه‌های مقاومت را به فهرست ادعاییِ «گروه‌های تروریستی»، اضافه کنند. البته این‌که رژیمی که جرم خودش «نسل‌کُشیِ تدریجی یک قوم» است و یک «رژیم آپارتاید» محسوب می‌شود و شرکای این رژیم، صلاحیتِ تروریستی خواندن گروهی که جرمش «دفاع کردن» است، را دارند یا نه، چیز دیگری است.
ضمن اینکه چه بسا آماده‌باش بیش از 2 ماهه رژیم صهیونیستی خود تأیید ضمنی سخنان گانتس است. «طال لِو-رام» خبرنگار روزنامه صهیونیستی «معاریو» گفته، آماده‌باش نظامیان این رژیم در مرزهای شمالی قبل از عید یهودی موسوم به «عرش» و از بیم عملیات حزب‌الله بیش از ۷۰ روز است که ادامه دارد. به گزارش فارس، لو-رام در ادامه گفته، برآوردها در ارتش رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد «حزب‌الله قصد انجام یک علمیات دارد».
گفتنی است، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله نیز در سخنرانی خود به این آماده‌باش اشاره کرد و گفت: «در مرزهای فلسطین اشغالی دشمن همچنان در حالت آماده‌باش است و این امر خوبی است. شاید این طولانی‌ترین زمانی است که ارتش آن در طول مرزها مستقر است و هیچ کدام از نظامیانش جرأت حرکت ندارند. احیانا‌ تانک‌هایی دیده می‌شود و مشخص نیست سربازی در داخل آن هست یا نیست. ما مرز را رصد و صبر می‌کنیم و اولویت اول و آخر ما، محقق کردن هدف [کشتن اسرائیلی‌ها] است.
سایر اخبار این روزنامه
طرح کمک معیشتی مجلس موافقان و مخالفان چه می‌گویند چهار دسته‌ای که یک عذرخواهی به ملت بدهکارند (یادداشت روز) اخبار ویژه آلودگی ترامپ به کرونا بورس آمریکا فروریخت ۳۰ استان در وضعیت قرمز و هشدار کرونایی تشییع پیکرهای مطهر 3 شهید پاسدار در زاهدان قدرت عملیاتی که حزب‌الله دارد بسیاری از کشورهای عضو ناتو ندارند جوانان یزدی: مهمان‌نواز هستیم جاسوس‌نواز نه آغاز بهره‌برداری از ۴ پروژه مهم معاونت علمی‌ و فناوری و وزارت جهادکشاورزی در برخورد با روابط ناسالم اداری در دستگاه قضا به نصیحت و توصیه اکتفا نمی‌کنیم سازوکار مکانیسم ماشه علیه ایران فعال نشده است درباره پرونده هسته‌ای ایران از سوی کشورهای بزرگ هر دقیقه تحت فشار هستم گام آخر نماینده ایران برای رسیدن به فینال آسیا سرخپوشان به جمع بزرگان فوتبال جهان ملحق می‌شوند؟ بایدن وعده فشار هوشمندانه داد مدعیان اصلاحات ذوق‌زده شدند! طرح کمک معیشتی مجلس موافقان و مخالفان چه می‌گویند طرح کمک معیشتی مجلس موافقان و مخالفان چه می‌گویند
بلیط هواپیما