تاکید حزب الله عراق بر تداوم آمادگی در برابر آمریکا

یک مسیٔول امنیتی گردانهای حزب الله عراق بر تداوم آمادگی نیروهای مقاومت این کشور در برابر آمریکا تاکید کرد.
به گزارش ایرنا، ابو علی العسکری مسیٔول امنیتی گردان های حزبالله عراق توصیه هایی را در قالب بیانیه ای به«برادرانمجاهدِشجاع» ارایٔهدادوبرلزومنشانهرفتنسلاحهابهسمتمواضعآمریکادرعراقتاکیدکرد.
در این بیانیه آمده است: به شناسایی و استقرار و نشانه روی مستقیم و غیرمستقیم به سمت منافع دشمن و مراکز نظامی و ادوات نظامی آن - خواه بر روی زمین یا آنهایی که حاکمیت هوایی عراق را نقض می کنند - ادامه دهید.
این بیانیه می افزاید، در بالاترین سطح آماده باش و آمادگی باشید تا درصورت لزوم، چیزی از دشمن باقی نماند و تنها چیزی که آنها را نجات دهد، نتایج تحرکات سیاسی با جدول خروج آنها از عراق باشد.
این مسیٔول امنیتی گردان های حزب الله عراق همچنین به «برادران مجاهد» توصیه کرد که «روی هیات های دشمنِ صهیونیستی تمرکز کنند که به طور مستمر به برخی از مواضع آمریکا در عراق تردد می کنند.»
این بیانیه همچنین از «برادران مجاهد» خواست تا «گزارشی روزانه برای آگاهی ملت عراق درخصوص تجاوزات صهیونیستی – آمریکایی به حریم هوایی
عراقونیزگزارشیهفتگیبرایبرملاکردنفعالیتهایخرابکارانهدشمنآمریکاییودستگاههایاطلاعاتیآنوافشایشمارنظامیان،سلاحهاوتحرکات
دشمن آمریکایی تهیه کنند.»
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است که گروههای مقاومت عراق تاکید می کنند که فرصت مشروط داده شده به دشمن - درصورت تعرض به هر
فردی در الحشد الشعبی یا مقاومت عراق (خواه نظامی یا سیاسی یا مردمی) - بی برو برگشت پایان خواهد یافت
سایر اخبار این روزنامه
اکبر عالمی درگذشت خداحافظ آقای چشم‌سبز مو سپید سجاد زند سفرهای نظارتی یا تبلیغاتی؟ «ابتکار» از چگونگی رویای اقتصادی محقق شده در برخی کشورها خبر می‌دهد زندگی در تورم صفر! آخرین اخبار و رویدادهای انتخابات آمریکا بررسی شد برتری بایدن بر ترامپ در ۱۰ ایالت از ۱۱ ایالت تاثیرگذار ماسک عجیب حسن روحانی در جلسه هماهنگی اقتصادی دولت مورد توجه شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت دستورات مهم رئیس‌جمهوری درباره بورس و پول‌های بلوکه شده برگ برنده اصلاح‌طلبان در انتخابات 1400 از بیت امام(ره) می‌آید؟ علامت سوال‌های کاندیداتوری نامحتمل «سید حسن خمینی» در گفت‌و‌گوی «ابتکار» با امین کلاهدوزان مدیرعامل شرکت راهین مطرح شد تحولات خلاقانه در عصر کسب و کارهای نوین بیژن زنگنه، شیخ‌الوزرای کابینه از آینده‌اش پس از دولت دوازدهم گفت از کار دولتی می‌روم، از سیاست نه! علی‌رغم تاکید رئیس پلیس تهران بر داشتن حکم قضایی برای «تشهیر» مطرح شد دستور رئیسی برای برخورد با بازپرس و ماموران «اوباش‌گردانی» دفاع قالیباف از سفرهای استانی با زیر سوال بردن ساختارها و مدیران میانی و اجرایی بدون حضور در میدان هیچ کاری بدون اشکال پیش نمی‌رود!