ترور رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع

دیروز محسن فخری‌زاده یکی از دانشمندان حوزه هسته‌ای کشور و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع به دست عوامل تروریست در اطراف تهران ترور شد و به شهادت رسید.
بنابر اطلاعات کسب شده، این ترور در شهر آبسرد رخ داده و تروریست‌ها پیش از تیراندازی به سمت خودروی آقای فخری‌زاده، اقدام به انفجار یک خودروی دیگر کرده‌اند.
در این خصوص وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در اطلاعیه‌ای از به شهادت رسیدن رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در جریان عملیات تروریستی خبر داد.
به گزارش ایسنا، روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

«بعدازظهر جمعه عناصر تروریست مسلح خودرو حامل محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را مورد حمله قرار دادند. در جریان درگیری تیم حفاظت ایشان با تروریست‌ها آقای محسن فخری‌زاده به شدت مجروح شد و به بیمارستان منتقل گردید.
متاسفانه تلاش تیم پزشکی برای احیاء ایشان موفق نبود و دقایقی قبل این مدیر خدوم و دانشمند پس از سال‌ها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
 وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اقدام ناجوانمردانه ترور یکی از مدیران متعهد و متخصص خود را به محضر مبارک مقام معظم رهبری و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌نماید.»
* روزنامه مردم‌سالاری شهادت محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای را تبریک و تسلیت عرض می‌کند.