بازداشت یکی از بزرگ‌ترین واردکننده‌های نهاده‌های دامی کشور

رئیس کل دادگستری مازندران از بازداشت یکی از بزرگ‌ترین واردکننده‌های متخلف نهاده‌های دامی کشور در این استان خبر داد و گفت: طبق کارشناسی‌های انجام‌گرفته میزان تخلفات مالی بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
به گزارش فارس از ساری، حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری از بازداشت یکی از بزرگ‌ترین وارد کننده‌های متخلف نهاده‌های دامی در استان خبر داد و اظهار کرد: فردی که با تخصیص ارز دولتی مبادرت به واردات نهاده‌های دامی و فروش آزاد و غیردولتی آن در بازار اقدام می‌کرد به اتهام اخلال در نظام اقتصادی با دستور قضائی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شد.
وی افزود: پس از اقدامات گسترده اطلاعاتی و رصد جرایم سازمان‌یافته اقتصادی بلافاصله دستورات قضائی لازم صادر و شخص متهم قبل از متواری شدن توسط ضابطان قضائی دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: طبق کارشناسی‌های انجام گرفته میزان تخلفات مالی بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است. وی با تاکید بر هوشیاری دستگاه قضا و مقابله سریع و قاطع مراجع قضائی با هرگونه دست درازی به بیت‌المال افزود: با تشکیل و راه‌اندازی شعبات ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی، دستگاه قضائی با عزمی راسخ با اخلال‌گران چرخه اقتصاد برخورد قاطع قانونی را خواهد داشت و در این راه از هیچ تلاشی فرو‌گذار نیست.