حزب‌الله لبنان در جنگ بعدی روزی 2000 موشک به اسرائیل شلیک می‌کند

فرمانده جبهه داخلی ارتش رژیم صهیونیستی با اذعان به توان بالای موشکی حزب‌الله، گفت در صورت وقوع نبرد احتمالی در آینده، روزانه حدود ۲ هزار فروند موشک و راکت به سمت «اسرائیل» شلیک خواهد شد.
بعد از وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، «اوری گوردین» فرمانده جبهه داخلی ارتش این رژیم نیز به قدرت بالای موشکی جنبش مقاومت حزب‌الله لبنان اذعان کرد. «گوردین» دیروز طی سخنرانی در کنفرانس سالیانه نشریه عبری‌زبان «بِ›شِوع» در قدس اشغالی گفت «اگر در آینده جنگی با حزب‌الله دربگیرد، روزانه ۲ هزار فروند موشک و راکت به اسرائیل شلیک خواهد شد».
به نوشته روزنامه «جروزالم‌پست»، وی با بیان اینکه «شلیک آن حجم از موشک و راکت توانمندی‌های نظامی و مدنی اسرائیل را به چالش بزرگی می‌کشد»، ارزیابی کرد که «حزب‌الله در حال حاضر زرادخانه‌ای متشکل از حدود ۱۵۰ هزار موشک و راکت در اختیار دارد که می‌تواند با آنها تمام مناطق فلسطین اشغالی و زیرساخت‌های حیاتی رژیم صهیونیستی را هدف بگیرد».
این ژنرال صهیونیست البته برای اینکه از میزان ضعف این رژیم در برابر محور مقاومت در منطقه بکاهد، مدعی شد: «دشمنان ما در جبهه‌های مختلف باید بدانند که اگر لازم باشد، ما ارتش قدرتمند خود را به شکلی که تا کنون ندیده باشند، فعال خواهیم کرد»(!)