امیر حاتمی در نشست با مشاوران جوان وزارت دفاع: جوانان خود را برای آینده کشور آماده‌تر کنند

امیر حاتمی: جوانان دانشمند و انقلابی ایران اسلامی با همت راسخ، خود را برای آینده کشور آماده کنند.
به گزارش ایسنا به نقل از وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در نشست با مشاوران جوان وزارت دفاع با اشاره به جمعیت جوان، دانشمند و حزب الهی و انقلابی که به عنوان بدنه اصلی وزارت دفاع مشغول خدمت هستند، آن را مایه مباهات کشور و یکی از دستاوردهای مهم انقلاب برشمرد و گفت: باید این عقبه عظیم دانشمندی و انقلابی با همت چند برابر و رشد جامع، خود را برای آینده کشور آماده تر کنند.
امیر حاتمی در این دیدار با اشاره به انتظارات بسیار کشور از جوانان تصریح کرد: انتظار می رود جوانان به این مقدار رشد که الحمدلله رشد خیلی خوبی است قانع نشوند و با اهداف بلندتر و فکرهای بزرگ برنامه های اجرایی بزرگ و عملیاتی بنویسند و با همت راسخ خود را برای آینده کشور آماده کنند.
وزیر دفاع در این نشست با اشاره به اقدامات ارزنده ای که به رغم همه تحریم های ظالمانه در این دوران در کشور انجام شده است، رمز موفقیت را رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری دانستند که با تلاش و همت جوانان مومن و انقلابی و با اراده انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه این جوانان بودند که با بصیرت و دشمن شناسی به امر رهبرشان راهبردهای خبیثانه دشمنان را شکست دادند گفت: فرمانده معظم کل قوا بسیاری از این موفقیت‌ها و پیروزی ها را وعده داده بودند و این پیش بینی ها محقق شد.
امیر حاتمی با اشاره به راهبرد فشار حداکثری دشمن و اقدامات دشمنان در این مدت، بزرگ‌ترین دستاورد آن را بصیرت و ارتقاء شناخت مردم از دشمنان دانست و اظهار داشت: دیگر مکر آنان آشکار و روشن شده است و کسانی که شاید در ابتدا در دشمنی آنها ذره ای تردید داشتند امروز به واقع، به دشمنی آمریکا واقف شدند و این یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین تجربه هایی است که ملت ایران به دست آورد و مرحله جدیدی از رشد و بلوغ ملت بزرگ ایران رقم خورد.
وی تصریح کرد: امروز که نگاه می‌کنیم کشور فراز و نشیب های فراوانی را طی کرده است و ملت بزرگ و عزیز ایران در هر کدام از مراحل به بلوغ و رشد بالایی دست یافته است.
در این نشست نیز تعدادی از مشاوران جوان سازمان ها و ستاد وزارت دیدگاه ها و نظرات خودشان را در خصوص موضوعات مختلف با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مطرح کردند.
گروه مشاوران جوان وزیر دفاع از زمان آغاز و شروع فعالیت خود در 4 سال اخیر در سطوح مختلف وزارت و سازمان های تابعه آن تشکیل شده است که با برگزاری جلسات مختلف دیدگاه ها و ایده های جوانان وزارت دفاع را به صورت مستقیم و بی واسطه به مدیران عالی این وزارتخانه مطرح و به صورت نوبه‌ای با وزیر دفاع جلسه برگزار می‌کنند.
سایر اخبار این روزنامه