پاسخ محسن رضایی به روحانی بروید در صف مرغ بمانید

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به سخنان حسن روحانی مبنی بر اینکه کشور به خوبی اداره شده است و واقعیت ها را تحریف نکنید، واکنش نشان داد و گفت: اگر الان که در پایان راه دولت هستیم، عملکرد آن را ارزیابی نکنیم پس چه زمانی باید این کار را بکنیم؟
اوبا بیان اینکه از دولت می‌خواهیم کام مردم را در شب عید شیرین کند و می‌ توانند این کار را انجام دهند، گفت: دولتمردان بروند در صف‌های مرغ بمانند تا در کم‌تر از ۲۴ ساعت مشکل مرغ حل شود.
او همچنین گفت: «مهم‌ترین دستاورد نظام این بوده که صدای مردم شنیده شود، اما متاسفانه در سال‌های اخیر درهای دولتمردان به روی مردم بسته شد. مخصوصاً در این روزهای کرونایی و مشکلات اقتصادی که بیش از همیشه نیاز است در بین مردم باشیم.»
امروز همچنین حسن روحانی از به تعویق افتادن رای گیری مجمع درباره لوایح سی اف تی و پالرمو انتقاد کرد. انتقادی که بیشتر متوجه محسن رضایی دبیر مجمع است.

روحانی گفت: «واقعا دل آدم می‌سوزد. چهار لایحه ای که دولت آورد و به مجلس داد، مجلس تصویب کرد و حتی ایرادات آن در شورای نگهبان حل شد اما رفت و در جایی دیگر گیر افتاد. واقعا عجیب است. عده‌ای هم افتخار می‌کنند و می‌گویند ما این طرف سال تصویب نکردیم و آن طرف سال تصویب می‌کنیم.»
چندی پیش محسن رضایی گفته بود که دولت به سوالات پاسخ نداده و مجمع تا پایان سال به جمع بندی نهایی نرسیده است.