شورای عالی امنیت ملی اظهارات محمود صادقی را تکذیب کرد

سرویس سیاسی- مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اظهارات محمود صادقی نماینده پیشین مجلس درباره شمخانی را کذب خواند و اعلام کرد: این اظهارات از طریق مراجع قضایی ذیصلاح پیگیری خواهد شد.
در این اطلاعیه آمده است: روز گذشته ویدیویی از گفت‌وگوی آقای محمود صادقی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی منتشر شد که وی در آن با ارائه توضیحاتی درخصوص وقایع تلخ آبان‌ماه سال ۹۸، اظهارات غیرواقعی وبی اساسی را به دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی نسبت داده است که تماما کذب و عاری از واقعیت می‌باشد.
این اطلاعیه افزوده است: دریابان شمخانی علی‌رغم حضور و سخنرانی در صحن مجلس و همچنین برگزاری جلسات مختلف با شخصیت‌ها و چهره‌های سیاسی و رسانه‌ای پیرامون وقایع آبان‌ماه سال ۹۸، هیچ‌گونه گفت‌وگوی دوجانبه با آقای صادقی نداشته‌اند.
دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در این اطلاعیه تأکید کرده است: با توجه به اظهارات مشابه از سوی آقای صادقی در موضوعات مختلف که عمدتاً بدون ارائه هرگونه مستند قابل دفاع مطرح شده، سوء نیت نامبرده از بیان موضوعاتی از این دست محرز است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: صحبت‌های غیرواقعی اخیر نامبرده صرفنظر از اهداف سیاسی آن، به‌طور قطع دارای پیامدهای کلان امنیتی برای کشور بوده و قابل اغماض نمی‌باشد، لذا موضوع، برای روشن شدن ابعاد و قصد و نیت وی از این اظهارات از طریق مراجع قضایی ذی‌صلاح پیگیری خواهد شد.
گفتنی است محمود صادقی در ویدیویی که روز یکشنبه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد با‌ اشاره به وقایع آبان‌ماه سال ۹۸ گفته بود: «من به آقای شمخانی آن روز گفتم آقا! اینها مردم‌ هستند، مردم را در خیابان‌ها دارند می‌کشند. چه کار می‌کنید؟ اگر مردم نرفتند و ایستادند می‌خواهید همه‌ مردم را بکشید؟ شمخانی گفت: ولو بلغ ما بلغ. ما می‌زنیم...!»
دروغ‌های مسبوق به سابق محمود صادقی!
گفتنی است محمود صادقی نماینده اصلاح‌طلب و عضو فراکسیون امید مجلس دهم که در انتخابات مجلس اخیر (اسفند 98) رد صلاحیت شد، ید طولایی در دروغگویی و شایعه‌پراکنی دارد تا آنجا که همواره برجسته‌سازی اظهارات و توئیت‌های دروغ و خلاف واقع وی (1- ادعای مثبت شدن تست کرونا 2- اتهام‌زنی به شورای نگهبان مبنی بر اینکه «نرخ تأیید صلاحیت را بعضاً تا چهار میلیارد تومان بالا برده‌اند»! 3- اتهام خلاف واقع درباره یک مرجع تقلید، 4- ادعای اینکه بیت رهبری موافق FATF
است! 5- ادعای اینکه درهای «پی‌وی‌سی» سرویس بهداشتی حرم امام رضا(ع) ساخت کشور اتریش هستند! 6- دروغ احضاریه از دادگاه و. ...» که همواره با واکنش مسئولان ذی‌ربط مواجه و حتی بعضاً منجر به عذرخواهی وی شد، یکی از محورهای تبلیغی رسانه‌های بیگانه و اپوزیسیون بوده است.
سایر اخبار این روزنامه
قوه قضائیه در 2 سال گذشته 2000 واحد تولیدی را احیا کرد غربگرایان مهم‌ترین مانع تولید (یادداشت روز) اخبار ویژه آمریکا به صراحت تروریست‌های تکفیری در ادلب را دارایی راهبردی خود خواند افزایش 40 تا 189 درصدی قیمت کالاهای اساسی در یک‌سال بمب‌های خوشه‌ای، هدیه آل‌سعود برای مردم یمن آمریکا بدون لغو تحریم‌ها حق حضور در نشست کمیسیون برجام را ندارد قالیباف: اقتصاد و خنثی‌سازی تحریم‌ها ۲ اولویت مهم مجلس است شورای عالی امنیت ملی اظهارات محمود صادقی را تکذیب کرد نامه ملتمسانه اصلاح‌طلبان به «جو بایدن»؛ / هرچه زودتر به برجام برگرد با یکی از سهمگین‌ترین امواج کرونا مواجه هستیم غرب‌گدایان از پیکر نیمه جان بازار هم برای اهداف سیاسی خود دست برنمی‌دارند! قوه قضائیه در 2 سال گذشته 2000 واحد تولیدی را احیا کرد آمریکا بدون لغو تحریم‌ها حق حضور در نشست کمیسیون برجام را ندارد قوه قضائیه در 2 سال گذشته 2000 واحد تولیدی را احیا کرد آمریکا بدون لغو تحریم‌ها حق حضور در نشست کمیسیون برجام را ندارد