قاصدک 24

وضعیت فلاکت‌بار ساکنان تل‌آویو به روایت روزنامه اسرائیلی «هاآرتص»

 
سرویس خارجی-

رژیم صهیونیستی همواره تلاش کرده تا از خود یک تصویر بدون مشکل، قدرتمند، مسلط به اوضاع و در اوج رفاه به دنیا مخابره کند. تصویری که به آمال دیگر یهودیان جهان تبدیل شده و آنها را برای مهاجرت ترغیب و جلوی مهاجرت معکوس را هم بگیرد. اما اگر نگاهی به وضعیت این رژیم که از سوی رسانه‌های خودش منتشر می‌شود بیندازید، واقعیت‌هاست که برملا شده و نادرستی این تصویر عیان می‌شود. این بار یکی دیگر از رسانه‌های صهیونیستی به گوشه‌ای از این واقعیت‌ها پرداخته است. به گزارش مشرق، روزنامه‌ هاآرتص درگزارشی نوشته: «صدها نفر از بی‌خانمان‌ها روز خود را با پرسه زدن در خیابان‌های تل‌آویو سپری کرده و شب‌ها نیز بر روی نیمکت پارک‌ها یا زیر پل‌ها به صبح می‌رسانند در حالی که افرادی که کمی خوش شانس‌تر باشند یک خرابه یا ساختمان نیمه کاره‌ای را برای خوابیدن پیدا می‌کنند.»
در بخش دیگری از این گزارش تاکید شده که این پدیده به ویژه در منطقه جنوب تل‌آویو کاملا گسترش یافته به نحوی که بی‌خانمان‌های این شهر اگر بتوانند جایی را برای خواب شبانه خود پیدا کنند یا موفق شوند در کنار یک مرکز تجاری شب را به صبح رسانده و یاحتی یکی از نیمکت‌های چوبی پارک‌ها را تصاحب کنند شانس بزرگی آورده‌اند در حالی که یافتن کارتن جهت خوابیدن بر روی آن نیز جزو خوش شانسی‌های آنها محسوب می‌شود. بیشتر این بی‌خانمان‌ها را مهاجرانی تشکیل می‌دهند که در سایه موج تبلیغات صهیونیست‌ها به فلسطین اشغالی مهاجرت اما واقعیت‌ها را با ادعاهای رسانه‌های صهیونیست بسیار متفاوت یافته‌اند. این را هم باید در نظرگرفت که «نژادپرست» بودن صهیونیست‌ها نیز در این امر موثر بوده چرا که آنها یهودیان سیاه پوست یا عرب را شهروند درجه دو می‌دانند. برخی گزارش‌ها حاکی است، کرونا نیز در تشدید مشکلات اقتصادی این رژیم جعلی موثر بوده و آن را با مشکلات متعددی رو‌به‌رو کرده است.
سایر اخبار این روزنامه
بدهی 523 هزار میلیارد تومانی میراث دولت تدبیر و امید مختصّات احیای امید در دولت جدید(یادداشت روز) اخبار ویژه آسوشیتدپرس: لندن مرکز اصلی پولشویی جهان است واردات سالانه 2/5 میلیارد دلار لوازم خانگی رسمی و قاچاق به ایران گرایی و دلخانی هم طلایی شدند/تیم ملی ایران عنوان نایب قهرمانی جهان را به‌دست آورد این اسناد نشان می‌دهد تیم مذاکره‌کننده در مواردی دیکته نوشته است وضعیت فلاکت‌بار ساکنان تل‌آویو به روایت روزنامه اسرائیلی «هاآرتص» تأکید رئیسی بر فعال‌تر شدن ستاد تنظیم بازار زیر نظر معاون اول رئیس‌جمهور آمریکا در حالی به ایران اتهام می‌زند که دولت بایدن برای آمادگی جهت مذاکرات وین 2 ماه زمان صرف کرد وقتی عشق به امام رضا(ع) به شهادت می‌انجامد ماجرای بمب اتمی که آمریکا 63 سال پیش به اشتباه بر سر مردم خود انداخت!(پرونده) دنیای اقتصاد: تورم‌های بالا نتیجه تأمین مالی ناسالم در دولت روحانی است بدهی 523 هزار میلیارد تومانی میراث دولت تدبیر و امید بدهی 523 هزار میلیارد تومانی میراث دولت تدبیر و امید