قاصدک 24

ثبت‌نام 24 هزار نیروی مردمی مسلح در عراق برای اخراج آمریکا


«حسن عبدالهادی» مسئول اطلاع‌رسانی جنگی گروه مقاومت «کتائب سید الشهداء» در عراق در گفت‌و‌گو با وب‌‌سایت عربی خبرگزاری فارس تأکید کرد که دیگر مداخله آمریکا در امور داخلی عراق غیرقابل‌تحمل شده است. مسئول اطلاع‌رسانی جنگی کتائب سید الشهداء در ارتباط با ثبت‌نام داوطلبان برای نبرد با آمریکا در صورت عدم خروج نیروهای این کشور از خاک عراق گفت: «پافشاری «ابو آلاء الولائی» دبیرکل کتائب سیدالشهداء برای مبارزه با آمریکایی‌ها و رویارویی با آنها برای نائل آمدن به درجه شهادت بیشتر شده است چراکه زندگی پس از شهادت فرمانده سلیمانی دیگر لذتی ندارد.» مسئول اطلاع‌رسانی جنگی کتائب سید الشهداء در پایان خبر داد: «تعداد داوطلبان تا این لحظه و تنها طی یک روز به ۲۴ هزار نفر رسیده است که این افراد از جای جای خاک عراق هستند.»
حسن عبدالهادی اضافه کرد: «مداخله آمریکا در امور عراق دیگر قابل تحمل نیست به‌خصوص مداخلات این کشور در جعل نتیجه انتخابات و کنار زدن شرافتمندان و محور مقاومت از مشارکت در روند سیاسی. این مسئله از مدت‌ها پیش حساب‌شده و برنامه‌ریزی‌شده است و هدف از آن، بیشترین میزان حضور در عراق به منظور سرقت منابع و تثبیت ریشه عادی‌‌سازی روابط است که البته این محال است و مگر آنها از روی جنازه ما رد شوند. ما ثبت‌نام داوطلبان برای مقاومت در برابر آنها و اخراجشان را آغاز کرده‌ایم.»
نیروهای بیگانه تا 15 روز دیگر خارج می‌شوند

همچنین «تحسین الخفاجی» سخنگوی عملیات مشترک ارتش عراق، روز چهارشنبه، اعلام کرد که نیروهای رزمی بیگانه تا پیش از پایان تاریخ تغیین‌شده خاک عراق ترک را خواهند کرد. سخنگوی عملیات مشترک عراق در این خصوص گفت: «مسئله پایان حضور بیگانگان مطابق با زمان‌بندی تعیین‌شده پیش می‌رود و آنها جز حضور محدود در عین الاسد، پایگاه اختصاصی دیگری ندارند.» این سخنان در حالی مطرح می‌شود که یک مقام پنتاگون به نیوزویک گفته که نیروهای آمریکایی بعد از اتمام عملیات‌های رزمی در روز ۳۱ دسامبر در عراق باقی خواهند ماند.
متلاشی شدن خطرناک‌ترین باند جاسوسی
خبر دیگر از عراق آن‌که گروه اطلاع‌رسانی موسوم به «الإعلام الأمنی» وابسته به ارتش عراق روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که اعضای یک باند پنج نفره ویژه جاسوسی و سرقت اطلاعات در عراق به دام افتادند. در این بیانیه آمده است که نیروهای امنیتی جنوب صلاح الدین پس از کسب اطلاعات درباره وجود یک باند سرقت اطلاعات در استان کربلاء، با هماهنگی یگان‌های امنیتی کربلاء برای دستگیری اعضای این باند وارد عمل شدند. یگان‌های امنیتی عراق پس از چندین روز رصد محل این باند، موفق شدند این باند پنج نفره را که خطرناک‌ترین شبکه جاسوسی و سرقت اطلاعات در عراق بود، متلاشی کنند.
سایر اخبار این روزنامه
شما بسیجیان می‌توانید در همه مسائل عمومی کشور اثربخش و مشکل‌گشا باشید پرداخت‌های غیرمتعارف قابل تحمل نیست/بساط حقوق‌های نجومی باید برچیده شود آقایانِ عامل وضع موجود! بخوانند(یادداشت روز) اخبار ویژه ثبت‌نام 24 هزار نیروی مردمی مسلح در عراق برای اخراج آمریکا حقوق‌های غیرقانونی مدیران باید برگردد و متخلفان هم تنبیه شوند مدیریت بازار ارز، انتظار مردم از بانک مرکزی گروسی: نمی‌توانیم جلوی درز اطلاعات را بگیریم اما ایران باید اطلاعات بدهد ! باید حجم کار قضات را کم کنیم تا کیفیت کار بالاتر رود مسئولان تمام تلاش خود را برای حل مشکلات معیشتی به‌کار گیرند بسیج فرمول حل مسائل و نسخه آرامش ملی است مالزی، اسکواش‌بازان رژیم صهیونیستی را به مسابقات جهانی راه نداد عصای مدعیان اصلاحات زیر بغل بدهکاران برجام پرداخت‌های غیرمتعارف قابل تحمل نیست/بساط حقوق‌های نجومی باید برچیده شود پرداخت‌های غیرمتعارف قابل تحمل نیست/بساط حقوق‌های نجومی باید برچیده شود