قاصدک 24

مسئولان تمام تلاش خود را برای حل مشکلات معیشتی به‌کار گیرند


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان پیش از ظهر دیروز طی سخنانی در جلسه این شورا با‌ اشاره به تشکیل بسیج در ۵ آذر ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی(ره) ضمن تبریک هفته بسیج گفت: خداوند را برای این نعمت الهی شاکریم.
وی افزود: تشکیل بسیج از هوشیاری حضرت امام خمینی(ره) بود که باید قدر این نعمت را بدانیم و تلاش کنیم این روحیه را در خودمان حفظ، تقویت و به جوانان منتقل کنیم.
دبیر شورای نگهبان درباره فعالیت‌های بسیج، تصریح کرد: بسیج در همه عرصه‌های نظامی، خدماتی و جهادی حضور موفقی دارد و متعلق به همه اقشار مردم است که باید همیشه محفوظ بماند.

آیت‌الله جنتی افزود: خوشحالیم که بچه‌های انقلابی روحیه بسیجی دارند و هر جا اتفاقی مثل سیل و زلزله رخ دهد، در صحنه حضور دارند و به کمک مردم می‌آیند و این روحیه بسیجی است که همه را در صحنه حاضر می‌کند.
وی با بیان اینکه روحیه بسیجی یک روحیه اسلامی و انقلابی است که باید در همه عرصه‌ها و دستگاه‌ها همچون دولت، مجلس، قوه قضائیه، حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها، مدارس حاکم شود، گفت: دانشجوی ما باید با روحیه بسیجی وارد میدان مسئولیت شود.
دبیر شورای نگهبان در بخش دیگر به مشکلات اقتصادی و معیشتی‌اشاره و با بیان اینکه اگر روحیه بسیجی حاکم باشد همه مشکلات حل می‌شود، خاطرنشان کرد: مسئولان باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی به کار گیرند.
آیت‌الله جنتی افزود: این مردم که همه چیزشان را در راه اسلام و انقلاب فدا کرده‌اند و در همه صحنه‌های دفاع از اسلام و انقلاب حاضر بوده‌اند، باید مشکلاتشان برطرف شود.
وی یادآور شد: باید قدردان مردم باشیم و تا آنجا که می‌توانیم مشکلات اقتصادی را کم کنیم، نباید در این مملکت کسی پیدا شود که شب را گرسنه بخوابد.
دبیر شورای نگهبان در پایان گفت: ان‌شاءالله خداوند کمک کند تا با تاسی از امیرالمومنین علی(ع) به مردم، اسلام و انقلاب خدمت کنیم و خداوند این مملکت را حفظ و مسئولین را توفیق خدمات صادقانه عطا کند.
سایر اخبار این روزنامه
شما بسیجیان می‌توانید در همه مسائل عمومی کشور اثربخش و مشکل‌گشا باشید پرداخت‌های غیرمتعارف قابل تحمل نیست/بساط حقوق‌های نجومی باید برچیده شود آقایانِ عامل وضع موجود! بخوانند(یادداشت روز) اخبار ویژه ثبت‌نام 24 هزار نیروی مردمی مسلح در عراق برای اخراج آمریکا حقوق‌های غیرقانونی مدیران باید برگردد و متخلفان هم تنبیه شوند مدیریت بازار ارز، انتظار مردم از بانک مرکزی گروسی: نمی‌توانیم جلوی درز اطلاعات را بگیریم اما ایران باید اطلاعات بدهد ! باید حجم کار قضات را کم کنیم تا کیفیت کار بالاتر رود مسئولان تمام تلاش خود را برای حل مشکلات معیشتی به‌کار گیرند بسیج فرمول حل مسائل و نسخه آرامش ملی است مالزی، اسکواش‌بازان رژیم صهیونیستی را به مسابقات جهانی راه نداد عصای مدعیان اصلاحات زیر بغل بدهکاران برجام پرداخت‌های غیرمتعارف قابل تحمل نیست/بساط حقوق‌های نجومی باید برچیده شود پرداخت‌های غیرمتعارف قابل تحمل نیست/بساط حقوق‌های نجومی باید برچیده شود