رژیم صهیونیستی به کاهدان زد حمله موشکی به کانتینر برنج در سوریه!

رژیم صهیونیستی در چند سال اخیر به صورت غیر قانونی حملاتی شبانه به خاک سوریه انجام داده است. این حملات در حالی است که اسناد زیادی از حمایت و ارتباط این رژیم با گروه‌های تروریستی منتشر شده است. در همین ارتباط رسانه‌های سوریه بامداد سه‌شنبه (۱۶ آذر) از حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نزدیکی بندر لاذقیه سوریه خبر دادند. خبرگزاری رسمی سوریه، سانا گزارش داد رژیم صهیونیستی دریک «تجاوز هوایی» مناطقی را در شهر بندری لاذقیه هدف حمله قرار‌داده است.
یک منبع نظامی به سانا گفت: «دشمن اسرائیلی با شلیک چندین موشک از سمت مدیترانه محوطه کانتینری در بندر تجاری لاذقیه را هدف حمله قرار‌داده است.» تصاویر تأییدنشده‌ای که برخی از کاربران فضای مجازی منتشر کرده‌اند آتش‌سوزی در یک محوطه کانتینری را که ظاهراً در نتیجه این حمله ایجاد شده است نشان می‌دهد. منابع خبری گزارش داده‌اند که پدافند هوایی سوریه برای مقابله با اهداف متخاصم فعال شده بود.
اسرائیل به کاهدان زد
در حالی که این رژیم ادعا کرده بود که محموله تسلیحاتی را در نزدیکی لاذقیه هدف قرار‌داده است اما صبح دیروز رسانه‌ها از اشتباه محاسباتی رژیم صهیونیستی در حمله بامدادی به سوریه خبر دادند. منابع خبری رژیم صهیونیستی از جمله کانال ۱۳ تلویزیون این رژیم مدعی شده بودند که جنگنده‌های تل‌آویو یک محموله تسلیحاتی را در لاذقیه هدف قرار‌داده‌اند، اما منابع سوری به صورت مستند گزارش دادند که جنگنده‌ها، به یک محموله مواد غذایی در لاذقیه حمله کرده‌اند. شبکه «الاخباریه» سوریه به نقل از آتش‌نشانان حاضر در محل اعلام کرده‌اند محموله‌ای که جنگنده‌های تل‌آویو آن را هدف حمله قرار‌داده‌اند، حاوی برنج ایرانی و شکر بوده است!
سایر اخبار این روزنامه
صریح و صمیمی با دانشجویان/ رئیسی: نرخ ارز را دستکاری می‌کنند تا اقتصاد را به مذاکرات گره بزنند کار برای مردم‌ و دوستان و دشمنانش! (یادداشت روز) اخبار ویژه اعلام 3 روز عزای عمومی در بصره پس از انفجار خونین تروریستی بخشی از اقدامات 100 روزه دولت در حوزه سوخت از مدیریت حمله هکری تا تأمین گاز زمستانی تمام نیاز ارزی مردم در بازار نیما و متشکل موجود است ریاض و 5 شهر بزرگ عربستان زیر ضرب پهپادها و موشک‌های انصارالله ولایتی: رفت و آمد بعضی‌ها به سوریه نشانه بن‌بست دشمن است آمریکا نگران ورود ایران به زمین بازی جدید در عرصه فناوری است محکومیت‌های متوقف‌مانده در بخش اول پرونده «کرسنت» به اجرای احکام رفت وزارت اطلاعات حساب بانکی ۷۰۰ فعال غیرمجاز بازار ارز را مسدود کرد رژیم صهیونیستی به کاهدان زد حمله موشکی به کانتینر برنج در سوریه! ریاض و 5 شهر بزرگ عربستان زیر ضرب پهپادها و موشک‌های انصارالله ریاض و 5 شهر بزرگ عربستان زیر ضرب پهپادها و موشک‌های انصارالله