قاصدک 24

از همراهی عجیب و قابل تامل نماینده مجلس تا گاف مترجم

آفتاب یزد- گروه شبکه: محمود احمدی‌نژاد با دعوت دانشگاه بیکنت استانبول و برخی مراکز پژوهشی به ترکیه سفر کرده است. سفری که خالی از حاشیه نبوده است. از همراهی نماینده مجلس با احمدی‌نژاد در این سفر گرفته تا اشتباهات مترجم او، از نمونه‌های این حاشیه هاست. اما مهم‌ترین حاشیه مربوط می‌شود به حضور احمد علیرضا بیگی نماینده مجلس در این سفر، آنهم در روزهای مهم و حساس تصویب بودجه. در شرایطی که آقای نماینده باید به این مهم بپردازد ترجیح داده است که در کنار احمدی‌نژاد در ترکیه باشد از همه مهم‌تر آنکه معلوم نیست هزینه این سفر از کجا تامین شده است. از همین رو با انتقادهایی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی روبرو شده است.
یکی از کاربران در این باره نوشته است: «آقای بیگی! چرا در این روزهای حساس تصویب بودجه در ترکیه حضور دارید؟ آیا بهتر نیست به جای کارهای شخصی به وظیفه نمایندگی عمل کنید؟»
کاربر دیگری گفته است: «هیچی تو این مملکت سرجای خودش نیست؛ آقای احمد علیرضابیگی (نماینده مردم تبریز) پا شده با آقای احمدی‌نژاد رفته ترکیه. یکی نیست بگه شما نماینده مردم هستید یا همراه احمدی‌نژاد!؟»
یکی دیگر از کاربران اینطور می‌نویسد: «برای هر صندلی و هر دقیقه از تصدی صندلی مجلس چند شهید دادیم که اینگونه آقای احمد علیرضا بیگی نماینده مجلس در شرایط حساس روزهای پایانی سال سفر به ترکیه و همراهی احمدی‌نژاد را بر نمایندگی مردم ترجیح دادند؟ بهتر نیست مردم نیز کنار گذاشتن ایشان در دور بعدی را ترجیح دهند؟»
کاربران دیگر نوشته اند: «آیا حقوق این نماینده در این روزها پرداخت میشود؟ وظیفه نماینده چیست؟»، «هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس کجاست دقیقا؟! که الان نماینده مجلس در ترکیه حضور دارد؟»