بلیط هواپیما

تمهیدات ضدکرونایی برای برگزاری هیئت‌های عزاداری

  سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا تمهیدات ضدکرونایی برای برگزاری عزاداری‌های ماه محرم را تشریح و بر لزوم تزریق دز یادآور واکسن کرونا تاکید کرد.
به گزارش وبدا، عباس شیراوژن درباره تمهیدات ضد کرونایی برای ایام محرم، گفت: مجموعه هیئت‌های مذهبی همکاری خوبی در مناسبت‌های مختلف برای مقابله با کرونا داشته‌اند. برنامه‌هایی که برای محرم در زمینه مقابله با کرونا اتخاذ شده است، تصمیماتی هستند که از قبل برای مناسبت‌های قبلی گرفته شده است و همچنان همان روند را ادامه می‌دهیم.
شیراوژن افزود: یکی از موارد درباره ظرفیت اماکن و برنامه‌هایی است که در ماه محرم برگزار می‌شود. اگر این برنامه‌ها در فضای باز باشد، مشکلی از نظر ظرفیت ندارد در عین حال توصیه می‌شود که مراسم‌ها در اماکن باز برگزار شوند تا هوا به‌راحتی رفت‌وآمد داشته باشد. وی با بیان اینکه رنگ‌بندی شهرها در ظرفیت برگزاری مراسم‌ها اثرگذار است، ادامه داد: در شهرهای قرمز
۳۰ درصد از فضا برای برگزاری مراسم استفاده می‌شود. این میزان در مناطق نارنجی ۴۰ درصد است و در شهر زرد رنگ هم مراسم با
۷۰ درصد ظرفیت می‌تواند برگزار شود در شهرهای آبی نیز محدودیتی وجود ندارد. سخنگوی ستاد مقابله با کرونا با تکذیب شایعه ممنوعیت برگزاری مراسم محرم در مکان‌های مسقف، گفت: اگر مراسم در یک مکان مسقف برگزار شود، حتما باید تهویه مناسب داشته باشد، فاصله‌گذاری رعایت شود و استفاده از ماسک نیز ضروری است همچنین مردم باید تزریق واکسن یادآور را انجام دهند تا سطح ایمنی جامعه افزایش پیدا کند.
سایر اخبار این روزنامه
کشورها، بی‌اعتنا به تحریم‌ها خریدار نفت ایران هستند چشم طمع دشمن به کم‌کاری‌ها در موضوع حجاب(یادداشت روز) اخبار ویژه از آتش‌سوزی بزرگ در حیفا تا نگرانی عضو شاباک از وقوع جنگ داخلی تمهیدات ضدکرونایی برای برگزاری هیئت‌های عزاداری کشورها، بی‌اعتنا به تحریم‌ها خریدار نفت ایران هستند سپاه، ارتش، هلال احمر‌، دولت و شهرداری‌ها به یاری سیل‌زدگان شتافتند تفاهمات مهم تهران- پکن برای توسعه همکاری‌های راهبردی اقتصادی فریادمان برای حل مشکلات اقتصادی کمتر از مقوله حجاب نبوده است نیویورک تایمز: ایران با وجود تحریم‌ها به صادرکننده جهانی پهپاد تبدیل شده است نامه حجت‌الاسلام قرائتی به دختران سرزمین ایران اسلامی وضعیت انبارهای گمرکات و اموال تملیکی تا حصول نتیجه مطلوب دنبال می‌شود چه کسانی در عراق نمی‌خواهند این کشور روی آرامش را ببیند؟ کشورها، بی‌اعتنا به تحریم‌ها خریدار نفت ایران هستند کشورها، بی‌اعتنا به تحریم‌ها خریدار نفت ایران هستند