بلیط هواپیما

«یزدان قجری» لوکوموتیوران اصفهانی به شهادت رسید+ عکس

«یزدان قجری» لوکوموتیوران قطار باری راه‌آهن مبارکه اصفهان که ۲۵ آبان مورد حمله اغتشاشگران قرار گرفته بود بر اثر شدت سوختگی به شهادت رسید و پیکر مطهرش روز پنجشنبه در بروجن تشییع و به خاک سپرده خواهدشد.

پیکر شهید خدمت «یزدان قجری» از شهدای آتش‌سوزی لوکوموتیو محور مبارکه اصفهان روز پنج‌شنبه ۳ آذر از ساعت ۹:۳۰ از حسینیه ثارالله (سپاه قدیم) به سمت روضه الشهدای بروجن تشییع می‌شود.

یزدان قجری فرزند محمدقلی راننده لوکوموتیو باربری بود که در ۲۵ آبان در حادثه اغتشاشات و آتش‌سوزی لوکوموتیو دچار حادثه سوختگی شدید شد و به بیمارستان محمد رسول‌الله (ص) شهرستان مبارکه منتقل شد و پس از چند روز بستری در بیمارستان و علی‌رغم تلاش‌های کادر درمان، متأسفانه به علت سوختگی شدید جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.  
سایر اخبار این روزنامه
گاوداری و انبار آهن قراضه را سایت هسته‌ای معرفی کردند! گشودن پرونده سیاسی در شورای حقوقی! ضدانقلاب هم دروغ سی‌ان‌ان را باور نکرد تعلیم و تربیت کودک با ۲۰ هزار تومان! هویت ملی فوتبال  بر لمپنیسم آن غلبه می‌کند امیرعبداللهیان: ۷۶ مرکز تروریستی در اقلیم فعالند ثبات داعش - محور سنتکام در حمایت تروریست‌ها حیف و میل بیت‌المال برای حضور بی‌مورد در قطر کی‌روش و طارمی قبل از ولز با رسانه‌ها جنگیدند! تنفس مصنوعی به چند سینماگر خیال‌باز! از دست رفتن امنیت روانی در سایه اغتشاشات ۳ اثر سینمایی، یک سمفونی ۶۰ مستند و ۲۰۰ کتاب درباره شهدا تولید کردیم نام و یاد و پیام شهدا سلاح ما در جنگ فرهنگی و رسانه‌ای است شهادت مستشار هوافضای سپاه در سوریه اهدای اعضای بدن شهید مدافع امنیت اغتشاشات اخیر برق در انگلیس از نگرانی زمستان سرد سهمیه‌بندی شد آلمان حاشیه‌پرداز به ضرب شمشیر سامورایی دو نیم شد! «یزدان قجری» لوکوموتیوران اصفهانی به شهادت رسید+ عکس
بلیط هواپیما