درآمد ۱۰۰ هزار دلاری مصی از فحاشی به انقلاب!

در طول تاریخ و در همه جا، مبارزان سیاسی چنان درگیر مبارزه می‌شوند که از کسب ثروت که هیچ، گاه حتی از تأمین اولیات زندگی خود بازمی‌مانند؛ اپوزیسیون انقلاب اسلامی شاید تنها جریان اپوزیسیون باشد که مبارزه سیاسی برایشان نان و آب که هیچ، ثروت اندوزی هم دارد، گرچه برای پیاده نظام کف خیابان‌شان هیچ جز بازداشت و برخورد و سوءسابقه نداشته باشد.
مصی علینژاد از جمله این مبارزان است که در راه مبارزه با جمهوری اسلامی، ثروت قابل توجهی اندوخته است. او از سویی از طرف اندیشکده واشنگتن که رسماً نوشته برای تضمین منافع اسرائیل و امریکا کار می‌کند جایزه می‌گیرد، و از سوی دیگر قرارداد‌های سنگین برای ناامن کردن ایران با مؤسسات امریکایی منعقد می‌کند. در جدید‌ترین مورد (و البته نه تنها مورد!) مصی علی‌نژاد کاسبی ۱۰۰ هزار دلاری برای یک سال فعالیت ضدایرانی خود را منعقد کرده است. طبق آنچه در ستون هزینه‌های آژانس رسانه‌های جهانی ایالات متحده آمده امریکا قرارداد سالانه جدیدی به ارزش پایه ۹۹ هزار دلار برای سال مالی ۲۰۲۳ با علی‌نژاد منعقد کرده است که این با نرخ ارز فعلی به معنای دست‌کم ۴۵۰ میلیون تومان در هر ماه است!
داده‌های سایت اطلاع‌رسانی بودجه دولت امریکا نشان می‌دهد «آژانس رسانه‌های جهانی» امریکا برای یک سال مالی از اول مارس ۲۰۲۳ (۱۰ اسفند ۱۴۰۱) تا ۲۹ فوریه ۲۰۲۴ (۱۰ اسفند ۱۴۰۲) مبلغ ۸۶ هزار و ۴۰۰ دلار برای مصی علینژاد در نظر گرفته است.
این سایت نشان می‌دهد که علینژاد که خود را حامی و دلسوز مردم ایران نشان می‌دهد پارسال مبلغ ۱۰۸ هزار دلار از این آژانس برای خوش‌خدمتی به دولت امریکا پاداش دریافت کرده است.