پاسخ قاطع و گسترده ایران قواعد و معادلات دشمن را برهم زد

ابوعبیده سخنگوی گردان‌های قسام با اشاره به عملیات گسترده سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی در ۲۵ فروردین، اعلام کرد که پاسخ قاطع ایران معادلات دشمن را برهم زد.
ابوعبیده روز سه‌شنبه اعلام کرد: پاسخ قاطع و گسترده ایران قواعد جدیدی را وضع کرد و معادلات دشمن را برهم زد.
وی همچنین تاکید کرد: سراسر امت را به تشدید تحرکات خود و در حمایت از مقاومت فرامی‌خوانیم. مقاومت به فداکاری‌های ملت وفادار است و ما حامل دردها و امیدهای ملت هستیم.
ابوعبیده با اشاره به اینکه مقاومت همچنان به مبارزه علیه صهیونیست‌ها در نوار غزه ادامه می‌دهد، بیان کرد: 200 روز گذشت و ارتش اشغالگر صهیونیستی همچنان در باتلاق غزه سرگردان است و از بحرانی که در آن گرفتار شده برای قتل و کشتار و ویرانگری بیشتر استفاده می‌کند.


سخنگوی القسام ادامه داد: دشمن جنایتکار می‌خواهد وجهه خود را بهبود بخشد اما جز خفت و خواری دستاوردی نخواهد داشت. بعد از گذشت 200 روز، مقاومت همچون کوه استوار مانده است. دشمن جز نسل‌کشی، ویرانگری و کشتار دستاوردی نداشته است. وی همچنین با تاکید بر اینکه دشمن هیچ هدف و چشم‌اندازی در غزه ندارد و نتوانسته اسرای خود را آزاد کند، افزود: سناریوی رون آراد شاید محتمل‌ترین سناریو در مورد اسرای دشمن در غزه باشد.
ابوعبیده افزود: به ضربه زدن به دشمن و مقاومت مادامی که جنگ و جنایات دشمن ادامه داشته باشد و اشغالگران در وجبی از خاک این سرزمین باقی بمانند، ادامه می‌دهیم.
وی خاطرنشان کرد: نیروهای اشغالگر تلاش می‌کنند جهان را متقاعد کنند که همه گروه‌های مقاومت را نابود کردند و این دروغی بزرگ است.
سخنگوی گردان‌های قسام همچنین عنوان داشت: دشمن جنایتکاری که روز هفتم اکتبر در 60 دقیقه غرور و هیبت آن را درهم شکستیم، طی 200 روز نتوانسته هیچ دستاوردی کسب کند.
ابوعبیده گفت: هرگز از حقوق ملت خود، توقف کامل جنگ و بازگشت آوارگان به خانه‌های خود کوتاه نمی‌آییم.
وی افزود: دشمن تلاش می‌کند زیر همه وعده‌های خود در جریان مذاکرات زده و زمان بیشتری به‌دست آورد.
به گزارش تسنیم، سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام تصریح کرد: توپ اکنون در زمین جامعه صهیونیستی است اما فرصت بسیار کم است.
آنچه فشار نظامی خوانده می‌شود ما را به مواضع خود و حقوق ملت خویش پایبندتر می‌کند و هرگز از آن کوتاه نمی‌آییم. از همه تلاش‌های نظامی و مردمی همسو با طوفان الاقصی به‌ویژه در جبهه لبنان، یمن و عراق قدردانی می‌کنیم.
واکنش هیستریک به اقدامات مقاومت در جبهه‌های مختلف بیانگر اهمیت مقاومت است.
اولین جبهه مقاومت، جبهه کرانه باختری است و ما به هر وجب از خاک سرافراز کرانه باختری درود می‌فرستیم.
سایر اخبار این روزنامه
دانشگاه‌های آمریکا در تسخیر معترضان به جنایات اسرائیل ابعادی از ظهور قدرت ایران در عملیات «وعده صادق» (یادداشت روز) اخبار ویژه شلیک همزمان 30موشک از لبنان به اسرائیل در جبهه شمال آژیرها لحظه‌ای خاموش نمی‌شوند مگاپروژه سد و نیروگاه «اومااویا» هنر مهندسان ایرانی در سریلانکا سردار رادان: طرح عفاف و حجاب را با قوت، دقت و هوشمندي ادامه خواهیم داد اگر بار دیگر به خاک ایران تعرض کنید معلوم نیست چیزی از رژیم صهیونیستی باقی بماند ۶۰۰ هزارمیلیارد تومان از بدهی‌های دولت قبل  در حوزه اوراق و تأمین اجتماعی تسویه شد پاسخ قاطع و گسترده ایران قواعد و معادلات دشمن را برهم زد انتقال املاک، خودرو و طلا مشمول مالیات بر عایدی سرمایه می‌شود این‌بار کوه حتی موش هم نزایید! طلسم‌شکنی تجارت گازی ایران و پاکستان پس از 15 سال اجرای نیمی از قانون «جوانی جمعیت» جلوی سقوط آزاد جمعیتی را گرفته است اگر بار دیگر به خاک ایران تعرض کنید معلوم نیست چیزی از رژیم صهیونیستی باقی بماند اگر بار دیگر به خاک ایران تعرض کنید معلوم نیست چیزی از رژیم صهیونیستی باقی بماند