جمهوری اسلامی ایران تصمیم راهبردی برای ضربه بزرگ به رژیم صهیونیستی گرفت

  ناصر ابوشریف سخنگوی جنبش جهاد اسلامی گفت: عملیات بزرگ وعده صادق مکمل عملیات طوفان‌الاقصی 
و پیروزی جدیدی برای جبهه مقاومت است.
ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران در گفت‌وگو با مشرق گفت: عملیات وعده صادق در شرایط کنونی ضروری بود، زیرا رژیم صهیونیستی از خط قرمز عبور کرد و پاسخ باید صورت می‌گرفت.
این عضو جنبش جهاد اسلامی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران برای ضربه بزرگ به رژیم صهیونیستی تصمیم راهبردی بزرگی گرفت و دو پایگاه نظامی این رژیم را در جنوب فلسطین اشغالی به دقت هدف قرار داد. صهیونیست‌ها هم پیام راهبردی این عملیات بزرگ را دریافت کرده‌اند.


سخنگوی جنبش جهاد اسلامی با بیان اینکه نتایج عملیات وعده صادق راهبردی بوده،‌ گفت: جمهوری اسلامی ایران مسیر جدیدی را ترسیم کرد و برای نخستین بار از خاک خود پاسخ صهیونیست‌ها را داد. در سطح منطقه هم ایران ثابت کرد، که قدرت منطقه‌ای بزرگی است و توانایی رویارویی مستقیم با رژیم صهیونیستی و حامیان آن را دارد. در مقابل رژیم صهیونیستی به رژیمی تبدیل شد که برای آمریکا و اروپایی‌ها فقط بار نظامی سنگین داشته و با جنایاتی که علیه زنان و کودکان فلسطینی در غزه مرتکب شد بار اخلاقی بر غرب تحمیل کرد.
ابوشریف افزود: اسرائیل پس از عملیات وعده صادق در پیامی به غربی‌ها اعلام کرد که به ایران پاسخ خواهد داد، اما نه به تنهائی، بلکه با حمایت آنها، در مقابل آمریکا و اروپایی‌ها در شرایط نبودند که از صهیونیست‌ها حمایت کنند و جنگ منطقه‌ای بزرگی را برای دفاع از رژیم صهیونیستی به راه بیندازند که پیامدهای فاجعه‌باری برای آنها خواهد داشت.
عضو جنبش جهاد اسلامی در ادامه درباره پیامدهای جنگ روانی عملیات وعده صادق بر رژیم صهیونیستی گفت،‌ این عملیات ضربه روانی بزرگی به شهرک‌نشینان صهیونیست و کابینه جنگ رژیم صهیونیستی وارد کرد. احزاب در این رژیم به جان هم افتادند. با وجود اینکه آمریکا و کشورهای اروپایی به نجات صهیونیست‌ها شتافتند. اما این عملیات توانایی و اراده ایران را برای حمله مستقیم و ضربه زدن به رژیم صهیونیستی ثابت کرد. همچنین بازتاب گسترده‌ای در منطقه، جبهه مقاومت و حامیان ملت فلسطین داشت.
به گزارش مشرق، سخنگوی جنبش جهاد اسلامی در تهران افزود، عملیات هفتم اکتبر ضربه سختی به رژیم صهیونیستی وارد کرد، عملیات طوفان‌الاقصی موجب شد شهرک‌نشینان به نهادهای امنیتی و نظامی این رژیم بی‌اعتماد شوند. عملیات وعده صادق هم مکمل عملیات طوفان‌الاقصی و پیروزی جدیدی برای جبهه مقاومت رقم زد و اعتماد به جمهوری اسلامی ایران را در منطقه و نزد طرفدارانش دوچندان کرد.