ورزشی‌ها برای سردار موسوی سنگ‌تمام گذاشتند 

مراسم تشییع پیکر سردار شهید سیدمهدی موسوی، سرتیم حفاظت شهید رئیسی صبح دیروز با حضور پرشور مردم از زادگاهش در محله دولت‌آباد آغاز و براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته خاکسپاری این شهید والامقام در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) انجام شد. 
حضور چهره‌های ورزشی در این مراسم بسیار پررنگ بود که به سابقه ورزشی این سردار شهید سپاه اسلام برمی‌گشت. علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، جواد نصیری رئیس انجمن موی‌تای، شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته، اسبقیان معاون وزیر ورزش، هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو، محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی المپیک، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو، پژمان درستکار سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد، شجاع خلیل‌زاده بازیکن تیم ملی فوتبال، وحید شمسایی و حمید مشیری از جمله چهره‌های شاخص ورزشی کشور بودند که در مراسم تشییع پیکر سردار موسوی شرکت داشتند یا برای عرض تسلیت به خانواده او در منزل سردار سپاه اسلام حضور یافتند. در بخشی از این مراسم، جواد نصیری، رئیس انجمن موی‌تای به نشانه احترام به مقام شامخ شهدای خدمت، بر تابوت شهید موسوی و همچنین چادر مادر آن شهید والامقام بوسه زد. نصیری در این مراسم در توصیف شخصیت شهید موسوی گفت: «فداکاری، تعصب، غیرت و جوانمردی از صفات بارز آن سردار شهید بود. در حقیقت او کسی بود که برای حفظ امنیت و آرامش تلاش می‌کرد و در این مسیر خستگی‌ناپذیر بود.»
وی عنوان کرد: «شهید رئیسی و همراهان ایشان به همه ما ثابت کردند که با خدمت صادقانه می‌توان رضایت خدا و مردم را جلب کرد و ان‌شاءالله ما نیز با ادامه این مسیر بتوانیم عاقبت‌به‌خیر شویم.»   | دبیر گروه ورزشی