روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری: دیرکرد پرداخت حقوق بازنشستگان ارتباطی به صندوق بازنشستگی کشوری ندارد

مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: دیرکرد پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری به صندوق بازنشستگی آنان ربطی ندارد و تاخیر 24 و 48 ساعته در پرداخت حقوق مرداد و شهریور بازنشستگان از سوی این صندوق بوجود نیامده است.
حامد شمس افزود: تاخیر پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری به دلیل دیرکرد تخصیص و پرداخت منابع اعتباری ازسوی سازمان برنامه و بودجه و خزانه کل کشور است وگرنه این صندوق صرفا اطلاعات لازم را برای پرداخت حقوق به موقع در اختیار خزانه قرار می‌دهد.
وی یاد آور شد: از آنجایی که در سه سال گذشته، حقوق‌ها همواره پیش از پایان ماه پرداخت می‌شد، همین مدت نیز نارضایتی به حقی در میان بازنشستگان ایجاد کرده است.
شمس اظهارداشت: از زمان اجرای طرح پرداخت مستقیم حقوق، منابع لازم، باید ابتدا از سوی سازمان برنامه و بودجه و سپس توسط خزانه کل کشور تخصیص و پرداخت شود.


وی با عذرخواهی از تاخیر بوجود آمده در پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری، اظهار کرد: پس از اجرای طرح پرداخت مستقیم حقوق بازنشستگان کشوری درسال گذشته، منابع اعتباری برای حقوق بازنشستگان کشوری پس از تخصیص از سوی سازمان برنامه و بودجه از سوی خزانه به حساب صندوق و بلافاصله ظرف کمتر از چهار ساعت به حساب بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری در سراسر کشور واریز می‌شود.
این مسئول در صندوق بازنشستگی کشوری خاطرنشان کرد: اجرای طرح مستقیم با هدف حذف واسطه‌ها و تاخیرها در پرداخت حقوق به اجرا در آمده است.
سایر اخبار این روزنامه
جزئیات پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی درباره تسهیلات مسکن: دوره بازپرداخت 20 ساله و کاهش 2درصدی نرخ سود درتماسهای جداگانه روسای جمهور ایران، ترکیه ونخست وزیرعراق تاکید شد تمامیت ارضی و وحدت ملی عراق به هیچ وجه نباید مورد خدشه قرارگیرد دولت بحرین خطبا را از سخنرانی علیه اسرائیل منع کرد شهردار لندن: ترامپ به زبان داعش سخن می‌گوید مساله‌ کردستان عراق را جدی بگیرید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: رفتارهای فراقانونی با هیچ استدلالی در کشور پذیرفتی نیست پاسخ علمای اهل سنت ایران به مفتی اعظم مصر: اهل سنت در جمهوری اسلامی ایران از آزادی‌های دینی،اجتماعی و فرهنگی برخوردارند با اتمام عملیات حج 96 آخرین گروه از حجاج ایرانی امروز به کشور باز می‌گردند نتایج اولیه چهارمین آزمون استخدامی امروز اعلام می‌شود پرداخت 70 درصد مطالبات گندم‌کاران روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری: دیرکرد پرداخت حقوق بازنشستگان ارتباطی به صندوق بازنشستگی کشوری ندارد ابراز خشنودی سفیر انگلیس از توجه به قراردادهای دوجانبه با ایران