علت تهاجم‌هاي بي‌سابقه دشمن، قدرت روز افزون نظام است


رهبر انقلاب اسلامي‌در ديدار جمعي از فرماندهان ارشد نيروهاي مسلح گفتند: علت افزايش حملات دشمنان احساس خطر آنان از قدرت فزاينده ايران است.
به گزارش ايسنا، حضرت آيت ا... خامنه‌اي در ديدار جمعي از فرماندهان ارشد نيروهاي مسلح، ضمن تبريک اعياد بويژه ماه رجب، گفتند: ماههاي رجب، شعبان و رمضان، به دليل ايام متبرک خود براي بندگان صالح خدا عيد هستند و بايد از اين ماه‌هاي پر برکت بيشترين بهره معنوي را برد.
رهبر انقلاب اسلامي‌از اقتدار، امنيت، عزت و توانايي کافي در زمان لازم به عنوان اهداف اصلي نيروهاي مسلح نام بردند و با تأکيد بر ضرورت کادرسازي و جانشين پروري در نيروهاي مسلح خاطرنشان کردند: نتيجه فعاليت‌ها و اقدامات انجام شده در نيروهاي مسلح بايد در راستاي تأمين اهداف تعيين شده باشند.
ايشان همچنين دوران کنوني را دوران عزت جمهوري اسلامي‌ايران دانستند و تأکيد کردند: علت تهاجم‌هاي بي‌سابقه کنوني بر ضد نظام اسلامي، قدرت روز افزون اين نظام است زيرا دشمنان از اين قدرت فزاينده به‌شدت احساس خطر کرده‌اند و حملات خود را افزايش داده‌اند.
حضرت آيت ا... خامنه‌اي افزودند: به‌رغم تمام توطئه‌ها و به کوري چشم دشمنان، قدرت نظام اسلامي، روز به روز افزايش خواهد يافت.
پيش از سخنان فرمانده معظم کل قوا، سرلشکر باقري رييس ستاد کل نيروهاي مسلح گزارشي از دستاوردها و فعاليت‌هاي نيروهاي مسلح در سال گذشته بيان کرد و گفت: در سال جديد، به افزايش تلاشها و حرکت‌هاي مجاهدانه براي دستيابي به اهداف، متعهد هستيم.