واکنش مشاور ویژه ولیعهد عربستان به شایعه کشته یا زخمی شدن ولیعهد محمد بن سلمان کجاست؟

مشاور ویژه ولیعهد عربستان با انتشار تصاویری از او در مصر، تلاش کرد به شایعات درباره زخمی شدن و یا حتی کشته شدن بن سلمان پایان دهد.
به گزارش ایسنا، در توییتی که بدر العساکر، مشاور ویژه محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان منتشر کرده، عکسی از او به همراه محمد بن زاید، ولیعهد امارات و حمد بن عیسی آل خلیفه، پادشاه بحرین دیده می‌شود که لباس غیر رسمی به تن دارند و به نظر می‌رسد مهمان عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهوری مصر باشند.
العساکر در توییت خود درباره عکس نوشته است: دیداری دوستانه میان برادران ادامه دارد... چند روز پیش در میهمانی عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهوری مصر انتشار این تصویر از سوی العساکر به نظر می‌رسد تلاشی از سوی مسئولان سعودی باشد تا به شایعات پیرامون زخمی شدن و یا کشته شدن محمد بن سلمان در حادثه تیراندازی اخیر در کاخ پادشاهی عربستان پایان دهند. شامگاه شنبه، اول اردیبهشت، صدای تیراندازی و انفجارهایی در اطراف کاخ پادشاهی در ریاض پایتخت عربستان شنیده شد که ساعتی بعد مسئولان سعودی مدعی شدند سامانه‌های پدافند هوایی کاخ یک پهباد تفریحی را بر فراز کاخ تشخیص داده و صدای شلیک گلوله برای هدف قرار دادن این هواگرد ناشناس بوده است. با این حال غیبت طولانی محمد بن سلمان و ظاهر نشدن او در انظار عمومی از آن زمان تاکنون باعث شده که گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره زخمی شدن و یا حتی کشته شدن او در شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه‌ها منتشر شود. البته هیچ یک از رسانه‌های امارات، مصر و یا بحرین خبری درباره این دیدار منتشر نکرده‌اند که احتمال اینکه تصویر مربوط به گذشته و پیش از حادثه تیراندازی باشد را تقویت می‌کند. درواقع همین توئیت هم می‌تواند به دلیلی دیگر برای تقویت شایعات تبدیل شود.
سایر اخبار این روزنامه
محمد علی کوشا : طباطبایی مظهر میانه روی و مردم خواهی بود خداحافظی با استاد معتدل اخلاق «ابتکار» دلایل چرخش مجدد مواضع کره‌شمالی و تهدید به کناره‌گیری از مذاکرات با آمریکا را بررسی می‌کند «ابتکار» از افزایش میزان فوت به دلیل خوردن قارچ های سمی در سال 97 گزارش می دهد دوست داشتنی ِخطرناک محمدعلی وکیلی بی «توافقی» مقدمه بی«عملی» تغییرات اقلیم چه تاثیری بر گونه‌های حشره‌های مهاجر روی زمین خواهد داشت؟ سرنوشت شوم زمین بدون حشرات برگزاری یادواره‌ها برای مفاخر ادبی کشور چه تاثیری در شناساندن آنها به عامه مردم دارد؟ «ابتکار» از خود محوری کشورهای صادرکننده نفت گزارش می‌دهد کژکارکردهای اوپکی گزارش «ابتکار» از حل اختلاف مجلس و دولت درباره افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان عدالت در پرداخت حقوق ها رعایت می شود؟ واکنش مشاور ویژه ولیعهد عربستان به شایعه کشته یا زخمی شدن ولیعهد محمد بن سلمان کجاست؟ دولت دوازدهم بعد از انتخابات 96 چه شرایطی را تجربه کرده است؟ یک‌سال پس از تکرار امید