p
h
p

تبلیغات در پیشخوان

سایت پیشخوان با بیش از ۵ سال فعالیت پیاپی در زمینه ی مطبوعات کشور، و پس از طی نمودن فراز و نشیب های بسیار، توانست موقعیت مناسب و چشمگیری را در این عرصه به خود اختصاص دهد.
پیشخوان به دلیل محتوایی مطبوعاتی و جامعی که دارد، با رتبه 500 در ایران، از بازدید روزانه ی بالایی برخوردار بوده و ماهیانه بیش از ۲.۵ میلیون بازدید (برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید) را به خود اختصاص داده است و هرروز به بازدید کنندگان آن‌ اضافه می شود. مزیت بالا بودن بازدید سایت، به شما این امکان را می دهد که با صرف هزینه ی ثابت و معمول، از بازدید بالاتر، دیده شدن بهتر، معرفی و بازخورد سریعتری نسبت به سایت های دیگر، بر خوردار شوید.

جهت ثبت تبلیغات خود در پیشخوان، می توانید با شماره ۰۹۱۲۱۱۵۵۹۸۷ تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل (اینجا کلیک کنید) با ما مکاتبه کنید.

شرایط و ضوابط :

  • از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
  • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت پیشخوان (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سایت پیشخوان باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
  • هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
  • مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال سایت پیشخوان در قبول بنر و آگهی مختار است.
  • تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
  • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
  • فرمت های مجاز برای ارسال عکس : JPG , PNG, GIF (حداکثر 100کیلو بایت)

جایگاه‌های تبلیغات:


ردیف مکان تبلیغ شما اندازه بنر (پیکسل) توضیحات
1 ثابت در پایین صفحه (کلاس A) 580x75
2 بالای صفحه (کلاس B) 728x90
3 کنار صفحه - سمت چپ (کلاس C) 220x220 جایگاه بنر در کنار صفحه متغیر (به صورت رندوم) می‌باشد.
4 مابین روزنامه ها (کلاس D) 580x75 جایگاه بنر بین روزنامه‌ها متغیر (به صورت رندوم) می‌باشد.

به همراه ارسال گزارش هفتگی اتوماتیک توسط Google Analytics

بلیط هواپیما