قاصدک 24

خرید اقساطی لوازم خانگی برای بازنشستگان بدون ضامن

فروش اقساطی چیست

اگر قصد خرید لوازم خانگی نو را برای منزل خود دارید و یا تازه عروس هستید و به دنبال خرید جهیزیه هستید وقتی سری به بازار زده‌اید حتما متوجه این موضوع شده‌اید که قیمت لوازم خانگی نسبت به سال‌های گذشته بالا رفته است و توان خرید نقدی و به یکباره بسیاری از کارهای ضروری را ندارید.

در این شرایط شاید به فکر گرفتن وام و یا قرض کردن برای خرید لوازم خانگی مورد نظر خود باشید ولی باید بگوییم که یکی از بهترین و بی دردسرترین راه‌ها خرید اقساطی لوازم خانگی است.


خوشبختانه در حال حاضر تعداد بالایی از فروشگاه لوازم خانگی در بستر اینترنت و یا به صورت حضوری در زمینه فروش انواع محصولات لوازم خانگی به صورت قسطی فعالیت دارند.

اما منظور از فروش اقساطی چیست؟ در فرآیند خرید اقساطی در اکثر موارد شما مقدار کمی از بهای کالا را به فروشنده پرداخت می‌کنید که به آن پیش پرداخت می‌گویند و سپس کالا را تحویل می‌گیرید در نتیجه شما با بودجه کم و حتی صفر می‌توانید کالای مورد نظر خود را در منزل داشته باشید و باقی هزینه کالا را متعهد می‌شوید که طی ماه‌های آینده پرداخت کنید که تعداد اقساط ماهانه از قبل تعیین شده است. با خرید لوازم خانگی اقساطی شما از فشار پرداخت به یکباره هزینه کالا خلاص می‌شوید چرا که امروزه قیمت اکثر محصولات بالای چند میلیون است که تمامی افراد قدرت خرید آنها را ندارند.

امروزه علاوه بر افزایش قیمت لوازم لوازم خانگی خارجی شاهد افزایش قیمت محصولات از برندهای ایرانی هستیم به طوری که اگر قیمت محصولات اسنوا در سال 99 و سال جاری را با سال‌های گذشته مقایسه کنیم متوجه افزایش قیمت این کالاها می‌شویم. از آنجایی که برند اسنوا یک برند محبوب و سرشناس ایرانی است بسیاری از مکان‌ها برای اینکه تمامی افراد بتوانند محصولات این برند را تهیه و خریداری کنند در زمینه فروش اقساطی اسنوا در اصفهان، فروش اقساطی اسنوا در تهران، فروش اقساطی اسنوا در همدان، رشت، شیراز، کرج و دیگر شهرهای ایران فعالیت دارند.

و اما کارخانه اسنوا کجاست و چه محصولاتی را تولید می‌کند؟ کارخانه اسنوا در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان قرار دارد و محصولات متنوعی چون تلویزیون، اجاق گاز، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و غیره را مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا و با طراحی ظاهری زیبا تولید و به بازار فروش عرضه می‌کند. کارخانه اسنوا اصفهان همواره در تلاش است تا محصولاتی با کیفیت و قابل قیاس با محصولات برند‌های خارجی را تولید کند که کاملا متناسب با نیاز‌های ایرانیان هستند.
جهت خرید محصولات این برند می‌توانید به نمایندگی فروش اسنوا در تهران و شهر محل زندگی خود مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ محصولات اسنوا از فروشنده و یا دانلود آن از سایت رسمی اسنوا با جزئیات و ویژگی‌های انواع تولیدات این برند آشنا شوید.
فروشگاه سل یک فروشگاه اینترنتی است که در زمینه فروش انواع لوازم خانگی از برندهای گوناگون از جمله اسنوا فعالیت دارد و یک روش بسیار ساده و بی دردسر برای خرید نقدی و قیمت یخچال ساید بای ساید اسنوا، خرید تلویزیون اسنوا قسطی، خرید یخچال فریزر اسنوا اقساطی، ماشین ظرفشویی اسنوا قسطی، خرید اقساطی اسنوا بازنشستگان و ...  با بهترین و منصقانه‌ترین شرایط است.