بلیط هواپیما

نکاتی که هنگام ریمل زدن باید بدانید | انتخاب بهترین ریمل برای انواع فرم چشم

ریمل به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای آرایشی مربوط به میکاپ مژه ها و چشم است که در هنگام خرید لوازم آرایشی اصل باید به اورجینال بودن آن از لحاظ حساسیت چشم به مواد آرایشی دقت کنید. نحوه ریمل زدن چشم به صورت صحیح، موضوع مهم تری است که در قالب بررسی بهترین روش ها نیز به آن پرداخته می شود.

طرز صحیح ریمل زدن، جزیی از آموزش های آرایش چشم می باشد که با انجام دادن اصولی آن می توانید مژه هایی بلند، مشکی و حجیم داشته باشید و زیبایی خارق العاده ای در چشم ها نیز ایجاد کنید. در آموزش استفاده از ریمل های چشمی به مسائلی مانند جهت حرکت دست، نوع برس ریمل و خیلی از فوت و فن ها اشاره می شود.


نکات طلایی در نحوه ریمل زدن چشم به صورت اصولی

تازه بودن ریمل

یکی از نکات کلیدی در نحوه ریمل زدن چشم به صورت صحیح این است که از تازه بودن ریمل اطمینان داشته باشید زیرا نمونه های قدیمی باعث چسبندگی مژه ها می شوند. هر دو یا سه ماه یکبار باید آنها را تعویض کنید.

چرخش صحیح برس در ریمل

در آموزش استفاده از ریمل های چشمی توجه به چرخش برس بسیار کلیدی است به گونه ای که برای آغشته کردن برس به مواد آن را به حالت بالا و پایین در ریمل تکان ندهید زیرا باعث خشک شدن آن می شود و تنها به صورت چرخشی و آهسته این کار را انجام دهید.

جلوگیری از لکه شدن پشت پلک

جلوگیری از لکه شدن پلک می تواند یکی از نکات برتر در نحوه ریمل زدن چشم به شکل حرفه ای باشد بنابراین می توانید پشت پلک را با یک چسب کاغذی بپوشانید.

استفاده از فرمژه

قبل از ریمل زدن مژه ها باید از یک فرمژه گرم شده با سشوار استفاده کنید. در نحوه ریمل زدن چشم به صورت درست این نکته بسیار مورد توجه است زیرا به بلندتر شدن مژه ها کمک می کند.

آغشته کردن مژه ها با پودر بچه

نحوه ریمل زدن چشم به صورت حرفه ای با آغشته کردن مژه ها با پودر بچه صورت می گیرد زیرا سفید شدن مژه ها باعث می شود که بهتر دیده شوند و با چند بار ریمل زدن به صورت پر حجم و ضخیم جلوه دهند.

استفاده از دو برس

در ابتدا باید از یک ریمل با برس نازک برای جداسازی و بلند کردن مژه ها استفاده کنید و سپس با کمک یک برس ضخیم می توانید مژه ها را کاملا حجیم کنید.

پرایمر مخصوص مژه ها

اگر در استفاده از پودر بچه برای مژه ها دودل هستید می توانید از پرایمرهای جادویی قبل از ریمل زدن نیز استفاده کنید. در نحوه ریمل زدن چشم به صورت صحیح به استفاده از پرایمر های مخصوص برای سه بعدی شدن مژه ها توصیه می شود.

آموزش ریمل زدن حرفه ای

در نحوه ریمل زدن چشم به صورت حرفه ای باید به نوع مژه ها و ریمل دقت کنید. در آموزش ریمل زدن به صورت حرفه ای یاد می گیرید که مژه های درهم برهم و سنگین نداشته باشید. آموزش ریمل زدن حرفه ای با استفاده از یک سری مراحل انجام می شود. مراحل آموزش ریمل زدن حرفه ای عبارتند از: