قاصدک 24

خرید اقساطی خودرو از فرنام خودرو با کمترین پیش پرداخت

خرید خودرو، چه نو یا دست دوم، یک تصمیم مالی مهم و بزرگ است. زیرا به هر حال باید میلیون‌ها تومان پول صرف آن شود. پولی که در کشور ما سخت به دست می‌آید و سخت‌تر پس‌انداز می‌شود. تورم افسارگسیخته مانع این می‌شود که بتوان با یک برنامه‌ریزی دقیق مالی، خریدهای مهم زندگی را انجام داد.

بنابراین تصمیم‌گیری در مورد نحوه پرداخت هزینه خودرو تا حد زیادی به وضعیت مالی شما بستگی دارد. آیا پول کافی برای پرداخت نقدی ماشین در دسترس دارید یا باید به سراغ طرح‌های فروش اقساطی خودرو بروید؟!

اگر موجودی حساب شما کافی باشد، خرید نقدی، اغلب به عنوان روش ترجیحی برای خرید بزرگ در نظر گرفته می‌شود، زیرا شما را بدهکار نمی‌کند و درگیر موسسات لیزینگی غیرمجاز و بدعهدی آن‌ها نمی‌کند. اما خب! این مقدار پس‌انداز برای همه فراهم نیست. در واقع میانگین حقوق در کشور ما ۶ میلیون تومان است. حتی در بهترین حالت اگر فرد تمام ۶ میلیون تومان را هم پس‌انداز کند، که البته بعید است و امکان پذیر نیست، اما اگر فرض را بر این بگذاریم، بعد از ده ما تنها ۶۰ میلیون تومان سرمایه موجود است، ۶٠ میلیونی که حتی برای خرید نقدی خودرو دست دوم هم کافی نیست!

البته ناگفته نماند حتی اگر پول نقد برای خرید یکباره ماشین را داشته باشید، لزوما همیشه بهترین گزینه خرید نقدی نیست. حتی کارشناسان اقتصادی معتقدند در شرایط فعلی جامعه ما، حتی اگر پول کافی وجود داشته باشد، شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو منطقی‌ترین راه‌حل است.مزایای خرید اقساطی خودرو چیست؟

خرید اقساطی خودرو، مردم را قادر می‌سازد تا  علیرغم اینکه بودجه کمی دارند رانندگی کنند و پشت فرمان خودرو دلخواهشان بنشینند. پس‌انداز برای خرید یک ماشین با پول نقد، می‌تواند زمان زیادی طول بکشد، آن هم در شرایطی که حتی ۶میلیون تومان پس‌انداز ماهانه هم عدد بزرگی است و هم با پس‌انداز این رقم نمی‌توان خودرویی را به صورت نقدی خریداری کرد.

اکثر مردم برای رفت و آمد به محل کار به ماشین نیاز دارند،  بنابراین نمی‌توانند منتظر بمانند تا پس‌انداز آن‌ها کافی شود.

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو، هزینه  یک ماشین گران قیمت را برای چندین ماه تقسیم می کند و پرداخت آن را مقرون به صرفه‌تر می‌کند. قبل از عقد قرارداد با فروشنده برای پرداخت ماهانه ثابت و مقرون به صرفه موافقت کنید که بتوانید ماهانه آن را پرداخت کنید.

خرید اقساطی خودرو این امکان را به شما می‌دهد که ماشین بهتری نسبت به طرح خرید نقدی خریداری کنید. به عنوان مثال اگر ۲۰۰میلیون تومان پس‌انداز داشته باشید، صرفا بر اساس همین مقدار پول می‌توانید اقدام به خرید نقدی خودرو دست دوم کنید، اما در طرح‌های فروش اقساطی خودرو آزادی عمل بیشتری دارید و می‌توانید خودروهای گران قیمت را انتخاب کنید.

ضمن اینکه خودرو دست دوم معمولا با هزینه تعمیر و نگهداری بالا و مصرف سوخت زیاد همراه است، در حالی که همین پول را می‌توانید صرف خرید خودرو صفر و مدرن کنید.

 شاید روزی به نظرتان بعید می‌رسید که صاحب هایما یا جک شوید، اما طرح‌های فروش اقساطی هایما S7 و فروش اقساطی جک S5 این رویا را محقق کرده‌اند.

برای خرید اقساطی خودرو به چه نکاتی دقت کنیم؟

اوضاع اقتصادی کشور به گونه‌ای است که بخش قابل توجهی از مردم کشور تنها با شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو می‌توانند صاحب ماشین دلخواهشان شوند. همین عامل سبب شده است تا شرکت‌های لیزینگی غیرمجاز بسیاری سر برآورند و مدعی فروش خودرو شوند.

از این رو تشخیص اینکه بهترین مرکز برای فروش قسطی ماشین کدام است نیازمند در نظر گرفتن نکاتی است که با رعایت آن‌ها می‌توانید لذت یک خرید اقساطی دلچسب را تجربه کنید.

علاوه بر اینکه مجموعه‌ای که برای معامله انتخاب می‌کنید باید خوشنام و در بازار خودرو شناخته شده باشد، میزان رضایت مشتریان قبلی از عملکرد آن مجموعه نیز بسیار مهم است.

هم چنین مجموعه باید متعهد شود که در طرح فروش اقساطی خودرو ماشین را به صورت آنی و فوری به شما تحویل دهد، در غیر این صورت پیشنهاد می‌کنیم به دنبال مرکز دیگری برای معامله بگردید.

فروشنده باید در قبال هر مقدار پولی که از شما دریافت می‌کند، رسید محکمی ارائه دهد که اگر به هر علتی معامله دچار مشکل شد، دست شما برای بازگرداندن وجه پرداختی باز باشد. برخی مجموعه‌های صاحب‌نام مانند فرنام خودرو حتی در قبال مبلغی که دریافت می‌کنند، سند خودرو را به نام خریدار ثبت می‌کنند که این شیوه، ایده‌آل‌ترین برای خرید اقساطی خودرو است.

 فرنام خودرو هم‌چنین خدمات فروش اقساطی خودرو با قیمت واقعی، ارائه مشاوره رایگان پیش از خرید، تنظیم قراردادهای شفاف و فروش قسطی تمام ماشین‌های ایرانی و خارجی را ارائه می‌دهد. این مجموعه در تازه‌ترین طرح خود، فروش اقساطی هایما S7 و فروش اقساطی جک S5  را در دستور کار قرار داده است.

هایماS7


هایما اس ۷ ظاهری زیبا و ابعادی مناسب دارد. این شاسی بلند خوش قد و بالا، طراحی زیبا و جذابی دارد و کابین آن نیز ضمن اینکه لوکس و مدرن است، از فضای کافی برخوردار است و از این رو یک خودرو خانوادگی محسوب می‌شود. خودرویی که فرنام خودرو در جدیدترین طرح فروش اقساطی خودرو عرضه کرده است، مجهز به گیربکس اتوماتیک ساخت شرکت POWERTECH کره جنوبی است و از نظر ایمنی نیز شرایط بسیار مطلوبی دارد. با شرکت در طرح فروش اقساطی هایما S7 صاحب خودرویی می‌شوید که امکانات رفاهی مطلوب و مصرف سوخت پایینی دارد، هم‌چنین بر خلاف دیگر خودروهای وارداتی، نمایندگی‌های متعددی، خدمات پس از فروش آن را ارائه می‌دهند.

جک S5

طرح‌های فروش اقساطی جک S5  به این دلیل متقاضیان فراوانی دارد که این خودرو از توان فنی نسبتا بالایی برخوردار است. این کراس اوور پرطرفدار که این روزها جز طرح فروش اقساطی خودرو فرنام خودرو قرار گرفته است، دارای امکانات رفاهی متعددی است و آپشن‌های قانع‌کننده‌ای دارد.

هر چقدر که برای خرید جک اس ۵ هزینه کنید، سرمایه‌تان نقد است. به این معنی که هر گاه اراده کنید می‌توانید آن را به فروش برسانید، چراکه بازار دست دوم جک، بسیار پر رونق است