بلیط هواپیما

ارزان ترین تور کیش در وب سایت لحظه آخر

قیمت تورهای کیش بسته به زمان مسافرت، مدت زمان اقامت و آژانس ارائه دهنده تور متفاوت می باشد. برای مثال در فصل تابستان به دلیل گرمای هوا، سفر به کیش از رونق می افتد و می توانید تور کیش را با قیمتی بسیار ارزان تر تهیه کنید؛ اما این قیمت در فصول سرد سال که هوای کیش مطلوب می باشد قطعا بالاتر می رود؛ چراکه در پاییز و زمستان تعداد بسیار زیادی از گردشگران کیش را مقصد سفر خود انتخاب می کنند.

 

در لحظه آخر ارزان سفر کنید

در سایت لحظه آخر می توانید لیستی از ارزان ترین تورهای کیش را مشاهده و خرید کنید. این سایت با امکاناتی که فراهم کرده است، زمینه لازم برای انتخاب بهترین، مناسب ترین و ارزان ترین تورهای مسافرتی کیش را در اختیار مسافران قرار داده است. شما می توانید جزئیات قیمت تور کیش در زمان هایی که قصد دارید سفرتان را انجام دهید در سایت لحظه آخر مشاهده کنید و پس از مقایسه هر کدام، بهترین و مناسب ترین را خریداری نمایید. گفتنی است که این سایت ارزان ترین قیمت های تور را ارائه می دهد. با  تور کیش لحظه آخری  از لحظه آخر سفری شاد و مهیج همراه با خاطرات فراموش نشدنی را تجربه کنید. گفتنی است که فیلترهای کارآمدی هم در این صفحه وجود دارد که بدون اتلاف وقت، انتخاب را برایتان آسان می کند.

ارزان ترین هتل های تور کیش

نام هتل

تعداد ستاره

شروع قیمت

امکانات ویژه

آدرس

هتل پانیذ

2

از 320.000

ترانسفر فرودگاهی، رستوران، اینترنت، لاندری، ترانسفر رایگان

کیش، خیابان رودکی، جنب رویا مال

هتل خاتم

2

از 350.000

رستوران، سیستم اعلام حریق، خدمات تور

كيش، مير مهنا، بلوار نیایش، خیابان اقبال

هتل گلدیس

3

از 470.000

ظرفیت، پارکینگ، اینترنت رایگان

کیش، بلوار ایران ، جنب اداره آب و برق

هتل آبادگران

3

از 550.000

رستوران، پارکینگ، اینترنت رایگان

کیش، بین میدان داریوش و سیری، روبه روی هتل داریوش

 

نکته: توجه داشته باشید که قیمت های درج شده مربوط به تیر 1401 بوده و هم اکنون می توانید قیمت های دقیق را در لحظه آخر مشاهده کنید.