بلیط هواپیما

راه های افزایش لایک در اینستاگرام

چکیدهیکی از راه های بیشتر دیده شدن در اینستاگرام افزایش لایک و تعامل میباشد، ما در این مطلب بهترین و سریع ترین راه های افزایش لایک را توضیح دادیم.

افزایش لایک در اینستاگرام

تعداد لایک در اینستاگرام، در واقع نشان دهنده میزان محبوبیت پست شما برای مخاطب را نشان می‌دهد. بنابراین صاحبان پیج همواره تلاش می‌کنند تا با راه‌های افزایش لایک در اینستاگرام بیشتر آشنا شوند. الگوریتم اینستاگرام با فاکتورهایی از قبیل تعداد لایک، کامنت و بازدید، نرخ تعامل پست‌های شما را محاسبه می‌کند. در صورتی که نرخ تعامل پست‌های شما بالا باشد، نشان می‌دهد که افراد زیادی به پست شما علاقمند هستند، بنابراین احتمال بیشتری وجود دارد که پست شما را در اکسپلور برای مخاطبان دیگر نیز نمایش دهد. نمایش پست در اکسپلور باعث می‌شود افرادی غیر از فالوورها پیج شما ببینند، پست شما را لایک کنند و یا حتی پیج شما را فالو کنند.

علاوه بر این اگر تعداد لایک‌ها و کامنت‌های پست شما زیاد باشد، مشتری‌ها به محصول، خدمت یا برند شما اعتماد بیشتری می‌کنند. بنابراین اگر شما نیز به دنبال ارتقا رتبه پیج خود هستید، باید راه‌های افزایش لایک در اینستاگرام را به طور اصولی به کار ببرید. البته لازم به یادآوری است که اصول ذکر شده، نیاز به صرف زمان دارد و شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید با به کار بردن چند ترفند، سریع رتبه پیج شما افزایش یابد. به همین دلیل است که امروزه استفاده از پنل فالوور طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

انتشار پست با سوژه محبوب و جذاب؛ راه‌های افزایش لایک در اینستاگرام

سعی کنید پست‌هایی را که برای کاربران جذاب‌تر است، شناسایی کنید و در این زمینه پست ارسال کنید. البته پست‌های شما باید متناسب با فعالیت‌های شما و فالورهای پیج باشد. پست‌های مناسبتی نیز موجب افزایش لایک اینستاگرام می‌شود. برای مثال اگر به شب یلدا یا عید نوروز نزدیک می‌شوید، پست کردن عکس‌های مرتبط باعث افزایش لایک پست اینستاگرام است.

امروزه پست‌های طنز یا دابسمش بسیار محبوب هستند. همچنین ارسال پست از پشت صحنه کار، نیز برای برخی از مخاطبان جذاب است. توجه داشته باشید، اگر چه انتشار پست بیشتر به دیده شدن پیج شما کمک می‌کند، اما کیفیت پست‌‌ها بیشتر از کمیت آن‌ها اهمیت دارد.  

استفاده از عکس با کیفیت؛ راه‌های افزایش لایک در اینستاگرام

یکی از موثرترین راه‌های افزایش لایک در اینستاگرام، انتشار پست‌های باکیفیت و هنری است. عکس و فیلم‌های خود را با دوربین خوب ضبط کنید تا کیفیت بالایی داشته باشد. همچنین سعی کنید، عکس‌ها را به صورت هنری و با سلیقه تهیه کنید؛ زیرا عکس باکیفیت و هنری، برای کاربران جذابیت بیشتری دارد.

استفاده از افکت‌ها و فیلترهای جذاب برروی عکس یکی از مهمترین ترفندهای محبوب‌تر شدن پست‌ها و در نتیجه افزایش تعداد لایک است.

استفاده از کپشن جذاب

یکی از مهمترین بخش‌های پست، کپشن است. برخی از افراد از اهمیت یک محتوای عالی و تاثیرگذار در کپشن غافل می‌مانند. شما می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و با نوشتن یک کپشن جذاب، مرتبط، هدفمند، تاثیرگذار و اغواکننده مخاطبان را به تعامل با پیج خود تشویق کنید.

زمان‌بندی مناسب انتشار پست؛ روش افرایش لایک اینستاگرام

برنامه ریزی و زمان‌بندی مناسب انتشار پست در اینستاگرام تاثیر چشمگیری در دیده شدن پست‌های شما دارد. پست‌های شما اگر به تعداد کاربران بیشتری نمایش داده شود، به احتمال فراوان تعداد لایک بیشتری دریافت می‌کند.

با استفاده از ابزار تحلیل اینستاگرام (insight)