چطور با تبلیغات در گوگل ادز در کمتر از نیم ساعت نفر اول باشیم

گوگل ادوردز؛ یکی از بهترین بسترهای تبلیغاتی آنلاین جهت داشتن تبلیغاتی هدفمند میباشد

گوگل ادوردزسرویس تبلیغاتی گوگل است که بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ از آن به عنوان یکی از اساسی ترین مولفه های تبلیغ اینترنتی خود استفاده می نمایند. ادوردز به شما این امکان را می دهد تا با پرداخت هزینه، وبسایت خود را در صفحه ی اول نتایج موتور جستجوی گوگل نمایش دهید.


این موضوع به شما امکان می دهد تا فرآیند طولانی مدت بهینه سازی وب سایت خود را برای رتبه بندی ارگانیک بالاتر در نتایج جستجو، دور بزنید. این تبلیغات معمولا در بالاترین قسمت صفحه ی نتایج و گاهی در سمت راست آن نشان داده می شود.

اما نحوه ی استفاده از گوگل ادوردز به چه شکل است؟ برای استفاده از این کمپین در ابتدا باید چند کلمه ی کلیدی که احتمال استفاده از آن کلمه در بین عبارات جستجوی کاربران برای یافتن محصولات شرکت شما بالا می باشد را انتخاب نمایید.سپس گوگل به شما این امکان را می دهد تا تبلیغی ایجاد نمایید و زمانی که کاربران کلمه ی کلیدی انتخابی شما را تایپ می کنند، تبلیغات شما در نتایج موتور جستجو برای آن ها به نمایش درآید.

هزینه تبلیغات گوگل چقدر است؟

هزینه تبلیغات در گوگل و تعرفه گوگل ادز  چقدر است؟  این یک سوال منطقی و اساسی است و  این سوال را ما همیشه می شنویم ، به ویژه از تازه واردینکه سرچ های تبلیغات کلیکی و پولی را جستجو میکنند. به هر حال ، تازه واردین PPC احتمالاً بیشتر به این فکر می کنند که انتظار می رود برای تبلیغات در گوگل چقدر هزینه باید پرداخت کنند و آیا حتی توانایی پرداخت آن را دارند!

متأسفانه ، هیچ پاسخی آسان و یکپارچه برای همه وجود ندارد. واضح ترین (و خشم آورترین) پاسخی که می توانیم ارائه دهیم این است: بستگی دارد.


دلیل این امر این است که هزینه گوگل به چندین متغیر بستگی دارد. در ادامه شما را  رهنمایی جامعی از همه این متغیرها و موارد دیگر را برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد استفاده از سرویس گوگل ادز  تحت پوشش قرار می دهد. من خواهم:

1-دقیقاً نحوه کار حراج گوگل را مشخص کنید.

2-درباره متغیرهایی که بر هزینه یک کمپین گوگل تأثیر می گذارند بحث کنید.

3-مفاهیم کامل برای تعیین بودجه واقعی برای حساب گوگل ادز  به چه شکل است.

چرا قیمت گوگل ادز مشخص نیست؟

همانطور که در بالا ذکر شد (و دقیقاً اینکه چرا ما این راهنما را نوشتیم) ، هیچ پاسخی ساده یا متناسب با این سوال وجود ندارد که هزینه گوگل تبلیغات برای تجارت شما چقدر است. هزینه های تبلیغات گوگل بسته به صنعت ، چرخه عمر مشتری و روند فعلی شما متفاوت است.

تبلیغات در گوگل پلی

تبلیغات در گوگل پلی و اپل استور بهترین راه برای تبلیغ اپلیکیشن ها و نرم افزارها است. گوگل پلی و اپل استور نرم افزارهای کاربردی هستند که کاربران جهت نصب اپلیکیشن به آنها مراجعه می نمایند. این دو نرم افزار معروف و معتبر در واقع فروشگاههای اینترنتی بوده که به فروش خدمات شرکتها از طریق فروش و نصب اپلیکیشن ها و برنامه های کاربردی می پردازند.


گوگل پلی به عنوان بهترین مکان برای معرفی و تبلیغات برنامه های اندروید بشمار می رود. از طرفی برنامه های ios در اپل استور نمایش داده می شوند. با توجه به گسترگی گوگل در بستر اینترنت، تبلیغات در گوگل پلی می تواند پیشرفت محسوسی در کسب و کارها به وجود آورد. شرکتهای بسیاری به ارائه خدمات خود و معرفی برند و محصولات خود از طریق اپلیکیشن و برنامه های کاربردی می پردازند. در واقع این روش یکی از موثرترین و کم هزینه ترین روشهای معرفی کسب و کار است. با استفاده از تبلیغات در گوگل پلی می توان تعداد نصب اپلیکیشن را در مدت زمان کوتاهی چندین برابر نمود. این به معنی افزایش تعداد کاربران، هدایت مشتریان و افرادی که نیاز به خدمات شما دارند به سوی کسب و کار شما و در نهایت افزایش فروش و سودآوری. برنامه های کاربردی زیادی از این طریق تعداد کاربران خود را افزایش داده و به سودآوری و افزایش سهم بازار دست یافته اند. حال با بیان راههای تبلیغات در گوگل پلی مطلب را ادامه می دهیم.

آیا تبلیغات گوگل کارساز و موثر است؟

این سوال که آیا تبلیغات گوگل ادز برای موفقیت کسب و کارهای اینترنتی کارساز و موثر است می تواند پرسش خیلی از کاربران دنیای دیجیتال مارکتینگ باشد.

در پاسخ باید گفت چنانچه این سیستم بر روی وب سایت شما به درستی و با رعایت اصول و قواعد راه اندازی، تنظیم و مدیریت شود مطمئنا راه کارهای موثر و سودمندی را برای وب سایتتان پیاده سازی خواهد کرد.

شایان ذکر است انتخاب صحیح کلمات کلیدی در راستای نوشتن محتواهای تبلیغی هدفمند و جذاب، مورد هدف قرار دادن مخاطبان و بازدید کنندگان سایت، معرفی صحیح سایت و موضوعات مندرج در آن به کاربران نقش بسیار مهمی در تبلیغات گوگل دارد.

اگر همین امروز میخواهید در صدر گوگل ظاهر شوید میتوانید از خدمات آژانس تبلیغاتی ادوردز 20 تبلیغات خود را در گوگل شروع کنید .اطلاعات بیشتر در  سایت adwords20.com

با تبلیغ در گوگل می توانید بیشتر انتظار داشته باشید اما کمتر پرداخت کنید.